044 503 06 06 Зворотній дзвінок 067 500 93 65

від ексклюзивного дистриб’ютора

 

НОВИНИ

Оновлений кінотеатр, що пережив пожежу рік тому під час кінофестивалю «Молодість», урочисто відкрив мер Києва Віталій Кличко. У перший день роботи гостей пригощали безкоштовним попкорном і показували фільми.

Тепер «Жовтень» перетворився на сучасний кінокомплекс з двома великими кінотеатрами на 414 і 198 місць і чотирма відеозалами. Також обладнали конференц-зал, затишні кафе і гардероб.

Під час реставрації в кінотеатрі посилили фундамент і несучі конструкції, зробили новий дах, замінили внутрішні інженерні системи, встановили обладнання, що дозволяє дивитися фільми в 3D, і впорядкували територію навколо кінотеатру. Крім того, на вході змонтували пандус, а в самому кінотеатрі зробили санвузли для людей з обмеженими можливостями. Загальна вартість реконструкції склала близько 53 мільйонів гривень, з них 41 млн виділила міська влада.Компанія ТОВ «Розумний Дім» взяла активну участь у реставрації, нами був виконаний комплекс робіт від проектування, наданого на безоплатних правах за погодженням з директором кінотеатру Людмили Горделадзе, до пуско-наладки, кабельного обігріву системи зливової каналізації багаторівневої покрівлі кінотеатру. Потужність системи обігріву склала Рном=26,8 кВт, загальна довжина нагрівального кабелю спеціальної конструкції «ProfiTherm», нашого вітчизняного виробництва, склала L=1165 м, управління побудоване на базі контролерів «ETO2-4550», зовнішніх датчиків температури повітря «ETF-744/99» і датчиків для водостоків «ETOR-55», виробництва «OJ Electronics», Данія. Виконання цього проекту ще раз доводить високий професійний рівень співробітників компанії «Розумний Дім», який цінується не тільки партнерами компанії, але і державною владою.