044 503 06 06 Зворотній дзвінок 067 500 93 65

від ексклюзивного дистриб’ютора

 

НОВИНИ

Розумний Дім переміг на Виборі Року

З радістю повідомляємо Вам про наше чергове досягнення.
21 листопада 2015 року у святковій атмосфері готелю InterСontinental Kyiv відбулася ХV Урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року», де Компания «Розумний Дім», третій рік поспіль, перемогла в номінації "Електрична тепла підлога року" з ТМ NEXANS!!!

Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» в Україні - це загальнонаціональний щорічний проект, що займається визначенням і подальшою популяризацією Nexans снова стал маркой года найбільш якісних та відомих товарів на українському ринку. Визначення переможця здійснюється шляхом проведення маркетингових досліджень компанією міжнародного рівня TNS, шляхом проведення опитувань споживачів. Результати перевіряються і підтверджуються відомим міжнародним аудитором - компанією Deloitte, що свідчить про об’єктивність і чистоту даних. В цьому році серед лауреатів, також, були ТМ SAMSUNG, TM Kärcher, Епіцентр і багато інших відомих брендів та компаній.

Ця перемога в черговий раз підтверджує, що нагрівальний кабель ТМ NEXANS відомий, користується найбільшим попитом і всесторонньою довірою в Україні!

Ми дякуємо Вам за вибір і довіру до нашого продукту!