044 503 06 06 Зворотній дзвінок 067 500 93 65

від ексклюзивного дистриб’ютора

 

НОВИНИ

босоніж по теплій підлозіНайприємніший спогад, який ми привозимо з моря, – це та насолода, яку відчуваєш, ступаючи ногами по теплому піску. Відчуття комфорту та розслаблення розтікається по всьому тілу. Що вже говорити про користь для організму. Недарма, народна мудрість говорить «Тримай голову в холоді, а ноги — в теплі». Підтверджують це й лікарі. Тому, підлога з підігрівом, безумовно, зручний винахід. Який, до того ж, було вперше використано римськими архітекторами. Вони розробили ефективну систему центрального опалення в термах з підігрівом підлоги і стін теплою парою.

В наш час теплу підлогу можна використовувати і як додаткову систему опалення в період міжсезоння, і як основну, коли в приміщенні взагалі відсутні батареї і приміщення обігрівається тільки за рахунок теплих підлог.

Розглянемо основні види теплих підлог.

 

Водяна (гідравлічна) тепла підлога.

водна тепла підлога

В якості теплоносія в таких підлогах використовується гаряча вода. Система складається із трубопроводів, встановлених на стяжку і залитих бетоном. По цих трубопроводах протікає гаряча вода, яка може підігріватися газовим, або електричним котлом. Цей вид теплих підлог призначений в основному для опалення приватних будинків. При встановленні водяної теплої підлоги, потрібно мати на увазі ще на стадії планування, – що вся конструкція (нагрівач плюс додаткова стяжка) займають досить багато місця, піднімаючи рівень підлоги на 15-20 см. При цьому, необхідно щоб водяну теплу підлогу встановлювала тільки професійна організація, адже, при неполадці, зупинити витік води в шарі стяжки буде не так вже й просто. Система вийде достатньо громіздкою, тому її встановлення буде актуальним на великій площі, в котеджі, або в приватному будинку. До того ж, при встановленні в багатоквартирному будинку, Вам знадобляться спеціальні дозволи, а в багатьох з них встановлення водяних теплих підлог і зовсім заборонено.
Термін служби – 50 років
Споживання – 50-120 Вт на 1 м2.Електрична тепла підлога.

Підлоги даного виду діляться на кабельні та плівкові (інфрачервоні).

плівкова підлога - Плівкова або інфрачервона тепла підлога – в даному випадку, нагрівальним елементом слугують карбонові полоси. А електричний струм до них поступає по мідних провідниках. По розміру плівка не товща ватмана – 0,4 мм. Плівкова тепла підлога не потребує додаткової стяжки, і одна з її головних переваг –швидкий монтаж, який займає не більше двох годин . Таку теплу підлогу можна встановити під лінолеум, ковролін, ламінат і ,навіть, під килим. Єдине обмеження: інфрачервона плівка не підходить для укладки під плитку.
Термін служби – до 30 років
Споживання - 150-200 Вт на 1 м2.

кабельний обігрів - Теплі підлоги на основі електричних нагрівальних кабелів – найбільш популярні та надійні. Кабель монтується в стяжку, а нагрівальні мати безпосередньо під плитку, або з мінімальною стяжкою (щоб кабель був покритий) під будь-яке покриття – ламінат, лінолеум та інші. В першому випадку рівень підлоги доведеться піднімати як мінімум на 3 см, при використанні нагрівальних матів – піднімати рівень підлоги не обов’язково. Крім того, електричні теплі підлоги можна встановлювати в багатоквартирних будинках, в той час як водяні - там заборонені.
Термін служби – пожиттєво.
Споживання - 150-200 Вт на 1 м2.

Давайте підведемо підсумки всього вище сказаного.


  Водяні теплі підлоги Електричні теплі підлоги
Підняття рівня підлоги Не менше 15-20см 3-7 см — при встановленні нагрівального кабелю. Не потрібно піднімати при встановленні інфрачервоної плівки, або нагрівального мата.
Простота та вартість установки Складний монтаж, необхідно, щоб встановлювали професіонали. Висока вартість матеріалів і робіт по встановленню. Простий монтаж, установку можна провести, навіть, самостійно. Доступна ціна матеріалів і установки.
Термін служби До 50 років Пожиттєво
Усунення неполадок При прориві труби водяної підлоги, може виникнути протікання води. Знайти місце витоку і провести локальний ремонт досить складно. При пробої кабелю, система просто припинить роботу. Знайти місце пробою легко за допомогою тепловізора. Вам достатньо зняти кілька плиток, встановити ремонтну муфту, укласти плитку на місце. І підлога знову тепла!
Необхідність дозволів При встановленні в багатоквартирному будинку, необхідний спеціальний дозвіл. В більшості з них встановлення водяних підлог заборонено. Для встановлення електричних теплих підлог не потрібні ніякі дозволи.

Який вид теплих підлог встановити в себе вдома, вирішувати тільки Вам. Якщо ж у Вас виникнуть запитання, наші фахівці з радістю допоможуть Вам з вибором.