044 503 06 06 Зворотній дзвінок 067 500 93 65

від ексклюзивного дистриб’ютора

 

НОВИНИ

дах без бурульок Сучасні технології дозволяють власникам комерційної нерухомості економити.

Закінчилась зима, а разом з нею відійшли і сезонні проблеми, пов’язані з прибиранням снігу та льоду.
Але відійшли вони лише до наступного зимового сезону, до якого саме зараз час приготуватися.

З приходом холодів, у власників промислових і комерційних об’єктів, в яких і поряд з якими збирається багато людей та транспорту, з’являються нові сезонні проблеми: боротьба зі снігопадами і покриттям льодом дахів, а іноді й необхідність виконання ремонту споруд.

площадка з обігрівом Все це веде за собою збільшення витрат власників об’єктів. Встановлення ж огородження в небезпечних місцях блокує частину проїздів і входів до комерційних об’єктів, спричиняючи незручності для відвідувачів та скорочуючи кількість відвідувачів.

Але, власники нерухомості можуть оптимізувати свої витрати.. Для цього, замість сольових сумішей, ручного і механічного прибирання льоду і снегу можна скористатися сучасними електричними системами сніготанення та антикриговими системами..

 

Як працюють антикригові системи та системи сніготанення

антикригові системиВстановлення антикригових систем дозволяє уникнути появи бурульок льоду та снігових брил на дахах в зимовий період при порівняно невисоких капітальних затратах і незначному енергоспоживанні.

Використання антикригової системи збільшує термін служби покрівлі і водосто­ків, а також, запобігає руйнуванню фасадів, як на комерційних, так і на промислових об’єктах.

Крім того, ці системи необхідно встановлювати на всіх адміністративних будівлях і торгово-розважальних центрах , на спорудах, покрівлі яких виходять в місця потенційного перебування людей, — для попередження їх травмування і уникнення псування майна.

кабель на покрівліСистема може бути встановлена на будь-яких об’єктах: і на етапі будівництва, і на спорудах з уже встановленими лотками та водостічними трубами, при цьому розрахунок її потужності і необхідної кількості нагрівального кабелю для окремих елементів водостічної системи має свої особливості.

 

Окупність

окупність, гарантія 20роківВартість антикригових систем та систем сніготанення залежить від особливостей проекту — площі обігріву, встановленої номінальної потужності, типів обраних кабелів і т. д.

Вартість кабелю — EUR 3-40 за 1 кв.м, а витрати на обігрів 1 кв.м покрівлі може складати близько EUR 10. Крім того, обов’язковий елемент системи — порівняно недорогі (дешевше EUR300) терморегулятори для забезпечення її автоматичної роботи. Монтаж і встановлення системи можуть складати до 40% від її вартості.

Термін гарантії на кабель для антикригових систем до 20 років (термін служби ще довший).

В водостічних трубах номінальна потужність системи складає 20-80 Вт на 1 м труби, в залежності від діаметру. При встановленні обігріву в водостічних жолобах і лотках номінальна встановлена потужність залежить від площі водозбору, що знаходиться віще жолобів. Якщо вона менше 5 кв.м, то потужність обігріву може не перевищувати 25-30 Вт на 1 м лотка. При площі 25 кв.м і більше, необхідно збільшити номінальну потужність до 50-60 Вт на 1 м жолоба (лотка).

захист від поліюЩоб не допустити утворення шару льоду в водометах парапетів, необхідно обігрівати дно водо­мета і ділянку перед водометом, площею не менше 1 кв.м, виходячи із потужності 250-300 Вт на 1 кв.м.

В результаті, при великій площі обігріву, споживання електроенергії може бути значним. Але, в будь-якому випадку, використання антикригової системи дешевше, ніж оплата за прибирання льодових брил на дахах (що є дуже травмонебезпечною роботою), і дешевше, ніж заміна зруйнованої покрівлі, або водостічних труб.

Інвестиції у встановлення антикригових систем та систем сніготанення окупиться за три-чотири сезони (за рахунок економії на оплаті роботи працівників, ремонті конструкцій і т.д.).

системи електрообігрівуКрім того, системи електрообігріву дають додатковий ефект, який вкрай важко підрахувати наперед. Якщо вчасно не відводити з даху талу воду, рано чи пізно вона просочиться крізь конструкції в торгові зали або виробничі цехи. А відмова від обігріву пандуса в решті решт закінчиться зіштовхуванням автомобілів, що заїжджають на паркінг.Отже, системи сніготанення та антикригові системи:

  • позбавлять власників нерухомості від необхідності прибирання снігу та льоду і виплат компенсацій власникам автотранспорту;
  • допоможуть запобігти позапланових ремонтів приміщень;
  • продовжать термін служби покрівлі та водостоків;
  • попередять руйнування фасадів споруд, виключають можливість травмування відвідувачів.