044 503 06 06 Зворотній дзвінок 067 500 93 65

від ексклюзивного дистриб’ютора

 

НОВИНИ

9 грудня 2016 року в Будинку архітектора в м. Київ відбувся пленум правління Національної спілки архітекторів України. Подія проводилася за підтримки компанії "Розумний Дім".

koncurs arhitectory

На пленумі обговорювалися актуальні проблеми діяльності архітекторів. Були розглянуті першочергові питання спілки архітекторів по виконанню наказу Мінрегіонбуду з делегування повноважень щодо проведення національної атестації архітекторів. В результаті обговорення - внесли зміни і доповнення до статуту архітекторів України.

На засіданні були присутні 80 архітекторів з усіх регіонів країни, здебільшого - керівні особи обласних організацій спілки архітекторів.
Компанія «Розумний Дім», спонсор Національної спілки архітекторів, відвідала пленум з метою поспілкуватися з провідними фахівцями в галузі будівництва. Нашими спеціалістами були запропоновані ефективні рішення в сфері енергоефективного опалення з можливістю використання теплоакумуляції, як провідної системи, що дозволяє значно економити в період підвищень тарифів.

IMG 20161209 130743 
Також не залишилось без уваги нержавіюче заземлення торгової марки «Zuver». Архітектори були значно здивовані тим фактом, що при використанні природних струмовідводів – залізобетонних колон, використання контурного оцинкованого заземлення по периметру будівлі не має сенсу, оскільки в даному випадку арматура фундаменту становиться катодом, а оцинковані стержні анодом, а сам ґрунт виконує роль електроліту. Іншими словами, за три місяці експлуатації цинкове покриття руйнується. Як раз для таких випадків найбільш доцільно використовувати саме нержавіюче заземлення, тим самим забезпечуючи надійне заземлення на довгі роки.

IMG 20161209 101539
Як завжди, спеціалісти компанії "Розумний Дім" змогли запропонувати  розумне рішення – за розумні гроші!

 

Довідка


 

ТОВ «Розумний Дім» - ексклюзивний постачальник нагрівального кабелю ТМ Nexans в Україні. Виробник продукції групи ТМ Profi (Profitherm, Profitherm / Eko, ProfithermSlims, ProfiSystem)

Веб-сайт – rdim.ua 

ТОВ «Розумний Дім» на Facebook: www.facebook.com/RazumniyDom

Компанія є світовим лідером в кабельній індустрії і володіє понад 100 заводами по всьому світу. На нагрівальні секції Nexans в системах «тепла підлога» діє 20 років повної гарантії.