044 503 06 06 Зворотній дзвінок 067 500 93 65

від ексклюзивного дистриб’ютора

 

НОВИНИ

У всьому світі все більше і більше людей дізнаються про комфорт теплої підлоги. Подібна система опалювання підходить практично для будь-якого типу покриття підлоги і може бути використана як в житлових будинках, так і в офісних будівлях.

Детальніше

Система Тепла підлога включає три основні елементи: нагрівальний кабель, терморегулятор і термодатчик. Принцип її дії наступний: кабель укладається під бетонну стяжку, на яку можна покласти будь-яке покриття підлоги (паркет, лінолеум, плитку).

Детальніше

Пересічному споживачеві буває важко усвідомити, що при всій привабливості системи «тепла підлога » його установка теж може бути простою і доступною , а не складною і витратною. Це повною мірою можна відчути, якщо зупинити свій вибір на системі Nexans : розроблена за типом конструктора, система збирається в суворій послідовності з окремих елементів, міцність і надійність з'єднання яких не викликає нарікань. У цій статті ми розглянемо правила, послідовність і особливості такого важливого процесу, як укладання теплої підлоги і сподіваємося, що наші поради допоможуть врахувати складні моменти і в той же час уникнути типових помилок при організації системи.

Детальніше