044 503 06 06 Зворотній дзвінок 067 500 93 65

Baner ViborGoda2016 255х85pix UKR

від ексклюзивного дистриб’ютора

 

НОВИНИ

Тепла підлога

Теплі підлоги Rdim.UA

«Розумний Дім» - вибір сотень тисяч українців!

 

 теплые полы RdimНове життя часто починається з покупки власного житла, а комфортний будинок - з теплої підлоги.

 

В основу системи цінностей компанії «Розумний Дім»  закладено комфорт і безпеку її клієнтів і, звичайно, їх дітей. Саме тому, з дня заснування компанії в 2006 році, ми взяли на себе місію представляти на ринку України тільки кращі з точки зору енергоефективності, безпеки для здоров'я, екологічності, довговічності, високотехнологічні рішення.

 

Системами, які встановлює «Розумний Дім», оснащуються:

 • квартири і приватні будинки;
 • ТРЦ та офісні приміщення;
 • дитячі установи;
 • фітнес-клуби і SPA-салони;
 • готелі та сауни;
 • стадіони;
 • лікарні, санаторії, амбулаторії;
 • промислові та державні об'єкти.

 

Той факт, що з нами комфортно працювати, підтверджує довіра понад 300 тисяч наших клієнтів. «Розумний Дім» - надійний постачальник кабельних електросистем. Тільки в 2016 році нами було встановлено близько 2 тис. км нагрівального кабелю.

 

Підлоги з підігрівом від «Розумний Дім» - довговічність і безпека інноваційних систем обігріву

У товарному кейсі наших брендів ексклюзивно представлена ​​компанія Nexans - світовий лідер у виробництві кабельної продукції. Працює на ринку електричних нагрівальних систем з 1926 року. До групи компаній цього виробника входять більше 100 заводів по всьому світу, включаючи єдиний завод по нагрівального кабелю в Норвегії. Тепла підлога, антикригова система покрівлі та водостоків, промисловий обігрів, системи обігріву грунтів і газонів - ми рекомендуємо продукцію Nexans кожному, для кого важлива надійна робота обладнання. Гарантія виробника на електричну теплу підлогу - 20 років. Всі вироби відповідають міжнародним стандартам IEC CENELEC та вимогам Європейської директиви по низьковольтному струму.


Електричні підлоги від компанії «Розумний Дім» це:

 • Надійність і енергоефективність;
 • Простота установки і подальшого використання.

Система «тепла підлога» - комфортна атмосфера в приміщенні

Підлоги з підігрівом - відмінне доповнення або альтернатива опаленню в міжсезоння. Нові технології і розробки допомагають створити потрібний мікроклімат і упорядкувати по-справжньому теплий будинок.


Зробити правильні розрахунки для кожного об'єкта, щоб уникнути зайвих затрат часу і грошей на теплу підлогу, вам допоможуть наші інженери. Надсилайте заявку або телефонуйте за номером 067 500 93 65.


Наші клієнти:

 • із задоволенням ходять по квартирі босоніж - завдяки установці системи «тепла підлога» ви можете обходитися без килимів, що важливо для людей і тварин, схильних до алергії або респіраторних захворювань;
 • впевнені за безпеку здоров'я всієї родини і не переживають про надмірно «сухе» або «вологе» повітря в приміщенні;
 • високо цінують універсальність систем - вони встановлюються під будь-які види покриття підлоги. Підходять для інсталяції під плитку, лінолеум, ламінат, промисловий і звичайний паркет або ковролін;
 • навіть у неопалювальний період відчувають абсолютний комфорт - ви завжди можете включити систему і задати потрібну температуру.

Ваш ідеальний будинок - це, в першу чергу, теплий будинок!

Телефонуйте, ваш персональний менеджер надасть детальну консультацію та допоможе замовити оптимальну для ваших завдань систему!

Розрахуйте вартість і споживання системи «тепла підлога»!
Поверх
Тип приміщення
На яку висоту можна підняти підлогу
Можна встановити кабель
Площа обігріву
За винятком площі під стаціонарними меблями без ніжок
Терморегулятор
Замовлення доставляються по всій Україні безкоштовно
Заповніть форму нижче:
Ім'я*:
Телефон (з кодом)*:
eMail:
Адреса*: * обов'язкові поля для заповнення
Корисна інформація

Теплі підлоги Nexans – надійний обігрів на довгі роки!!!

Гарантія 20 років

Повна гарантія 20 років

З 1 січня 2009 року на нагрівальні секції Nexans в системах «тепла підлога» діє 20 років повної гарантії.

Згідно умов 20-ти річної повної гарантії, у випадку виходу з ладу системи по настанню гарантійного випадку, компанія «Розумний Дім» за свій рахунок відремонтує нагрівальну секцію, а також, компенсує всі витрати, пов’язанні з відновленням покриття підлоги.

Кафедральний Собор в Осло

Nexans – єдиний в світі кабель з підтвердженим терміном служби більше 60 років

В 1938 році в підлогу головного Кафедрального Собору столиці Норвегії, в місті Осло, а також, на прилеглій до нього площі, був встановлений нагрівальний кабель виробництва Nexans.

За весь час роботи системи не було жодної відмови.

У квітні 1999 року, у зв’язку з проведенням в Кафедральному Соборі загальних робіт з реконструкції, було прийнято рішення про заміну кабелю на новий, більш сучасний.

Видалений кабель був направлений в лабораторію на дослідження. Результати досліджень показали, що нагрівальний кабель старої модифікації, який вже відпрацював 60 років, може безперебійно функціонувати ще, як мінімум, 30 років.

завод в Норвегії

Виробництво в Норвегії

Компанія Nexans є світовим лідером в кабельній індустрії. В її власності більше 100 заводів по всьому світу.

Єдиний завод з виробництва нагрівальних кабелів і матів Nexans знаходиться в місті Лангус, в Норвегії, неподалік від столиці — міста Осло.