044 503 06 06 Зворотній дзвінок 067 500 93 65

Baner ViborGoda2016 255х85pix UKR

від ексклюзивного дистриб’ютора

 

НОВИНИ

Тепла підлога

Тепла пiдлога – запорука комфорту у вашiй оселi

 теплые полы RdimОстаннім часом, все більше уваги жителів нашої країни зосереджено на підвищенні ефективності системи обігріву та оптимізації витрат на опалення свого будинку або квартири. З цією метою, хтось перебудовує газові котли для роботи на твердому паливі або електриці, хтось шукає інші альтернативні шляхи.


Одним з кращих варіантів для оптимізації системи опалення може стати електрична підлога з підігрівом. Тепла підлога принесе комфорт як в приватний будинок, так і в квартиру. Він має ряд переваг перед традиційними системами обігріву. Нагрівальний кабель або мат, разом з іншими елементами даної системи, заховані в конструкцію підлоги, в той час як інші обігрівальні пристрої будуть займати місце в приміщенні. Він економічний і не сушить повітря, не вимагає установки додаткового обладнання. Його легко можна встановити навіть на етапі ремонту в будь-якій кімнаті, в тому числі і у вологих приміщеннях. Обігрів підлоги в кожному приміщенні програмується окремо, завдяки чому в кожній кімнаті вашого будинку буде максимально комфортна температура. У Вас не буде необхідності на повну силу включати обігрів всього будинку, щоб обігріти найхолоднішу кімнату. Також, Ви зможете заощаджувати на обігріві кімнат, якими Ви не користуєтеся, в них можна встановити менший температурний режим, або вимкнути обігрів.

Електричні Теплі Підлоги з підігрівом - Теплий Будинок

Підлоги з підігрівом можуть виступати як основний тип обігріву приміщення або ж як додатковий (комфортний). У першому випадку буде потрібно хороша теплоізоляція будинку (стін і підлоги), укладання теплих підлог на 70% площі приміщення і правильний розрахунок потужності системи. У другому - площа укладання може бути значно менше, але точний розрахунок потужності не менш важливий.


Якщо тепла підлога буде виступати в якості основного опалення, тоді потужність повинна бути не нижче 170 Вт на метр квадратний. Коли потрібен комфортний тепла підлога, а головна система опалення вже обрана і встановлена, потужність буде коливатися в рамках від 136 до 150 Вт на метр квадратний.


Що ж являє собою електричний підлогу? У конструкцію підлоги монтуються спеціальний електричний кабель або мати, які в процесі роботи нагрівають підлогу, а далі і все приміщення. А також встановлюються датчики температури і регулятори для управління системою обігріву.

Електричні підлоги Nexans з підігрівом - краще рішення

Перед тим, як купити теплу підлогу, Ви напевно зіткнетеся з вибором між безліччю торгових марок у кожній з яких є свої переваги. Ми пропонуємо вашій увазі теплі підлоги марки Nexans, які зарекомендували себе у всьому світі як надійна і якісна система обігріву з підтвердженим строком експлуатації понад 60 років. Будучи абсолютно упевненим у своїй продукції, виробник надає на неї 20 років повної гарантії. Тепла підлога Nexans бути одним з лідером на українському і світовому ринку.


Ціна на теплу підлогу може коливатися в залежності від метражу площі обігріву, утеплення приміщення, системи управління. Купити тепла підлога в Києві або в іншому регіоні України не складе Вам ніяких труднощів. Наші фахівці із задоволенням допоможуть Вам правильно розрахувати систему обігрів, запропонують оптимальну ціну і зручний для Вас спосіб доставки. При необхідності, проведемо виміри і монтаж.

Розрахуйте вартість і споживання системи «тепла підлога»!
Поверх
Тип приміщення
На яку висоту можна підняти підлогу
Можна встановити кабель
Площа обігріву
За винятком площі під стаціонарними меблями без ніжок
Терморегулятор
Замовлення доставляються по всій Україні безкоштовно
Заповніть форму нижче:
Ім'я*:
Телефон (з кодом)*:
eMail:
Адреса*: * обов'язкові поля для заповнення
Корисна інформація

Nexans – надійний обігрів на довгі роки!!!

Гарантія 20 років

Повна гарантія 20 років

З 1 січня 2009 року на нагрівальні секції Nexans в системах «тепла підлога» діє 20 років повної гарантії.

Згідно умов 20-ти річної повної гарантії, у випадку виходу з ладу системи по настанню гарантійного випадку, компанія «Розумний Дім» за свій рахунок відремонтує нагрівальну секцію, а також, компенсує всі витрати, пов’язанні з відновленням покриття підлоги.

Кафедральний Собор в Осло

Nexans – єдиний в світі кабель з підтвердженим терміном служби більше 60 років

В 1938 році в підлогу головного Кафедрального Собору столиці Норвегії, в місті Осло, а також, на прилеглій до нього площі, був встановлений нагрівальний кабель виробництва Nexans.

За весь час роботи системи не було жодної відмови.

У квітні 1999 року, у зв’язку з проведенням в Кафедральному Соборі загальних робіт з реконструкції, було прийнято рішення про заміну кабелю на новий, більш сучасний.

Видалений кабель був направлений в лабораторію на дослідження. Результати досліджень показали, що нагрівальний кабель старої модифікації, який вже відпрацював 60 років, може безперебійно функціонувати ще, як мінімум, 30 років.

завод в Норвегії

Виробництво в Норвегії

Компанія Nexans є світовим лідером в кабельній індустрії. В її власності більше 100 заводів по всьому світу.

Єдиний завод з виробництва нагрівальних кабелів і матів Nexans знаходиться в місті Лангус, в Норвегії, неподалік від столиці — міста Осло.