044 503 06 06 Зворотній дзвінок 067 500 93 65

від ексклюзивного дистриб’ютора

 

НОВИНИ

Тепла підлога

Nexans – надійний обігрів на довгі роки!!!

Гарантія 20 років Повна гарантія 20 років

З 1 січня 2009 року на нагрівальні секції Nexans в системах «тепла підлога» діє 20 років повної гарантії.

Згідно умов 20-ти річної повної гарантії, у випадку виходу з ладу системи по настанню гарантійного випадку, компанія «Розумний Дім» за свій рахунок відремонтує нагрівальну секцію, а також, компенсує всі витрати, пов’язанні з відновленням покриття підлоги.

Кафедральний Собор в Осло Nexans – єдиний в світі кабель з підтвердженим терміном служби більше 60 років

В 1938 році в підлогу головного Кафедрального Собору столиці Норвегії, в місті Осло, а також, на прилеглій до нього площі, був встановлений нагрівальний кабель виробництва Nexans.

За весь час роботи системи не було жодної відмови.

У квітні 1999 року, у зв’язку з проведенням в Кафедральному Соборі загальних робіт з реконструкції, було прийнято рішення про заміну кабелю на новий, більш сучасний.

Видалений кабель був направлений в лабораторію на дослідження. Результати досліджень показали, що нагрівальний кабель старої модифікації, який вже відпрацював 60 років, може безперебійно функціонувати ще, як мінімум, 30 років.

завод в Норвегії Виробництво в Норвегії

Компанія Nexans є світовим лідером в кабельній індустрії. В її власності більше 100 заводів по всьому світу.

Єдиний завод з виробництва нагрівальних кабелів і матів Nexans знаходиться в місті Лангус, в Норвегії, неподалік від столиці — міста Осло.


Розрахуйте вартість і споживання системи «тепла підлога»!
Поверх
Тип приміщення
На яку висоту можна підняти підлогу
Можна встановити кабель
Площа обігріву
За винятком площі під стаціонарними меблями без ніжок
Терморегулятор
Замовлення доставляються по всій Україні безкоштовно
Заповніть форму нижче::
ім'я:*:
Телефон (з кодом)*:
eMail
Адреса*: * обов'язкові поля для заповнення
Напрямки діяльності
Корисна інформація

Тепла пiдлога – запорука комфорту у вашiй оселi

 теплые полы RdimОстаннім часом, все більше уваги жителів нашої країни зосереджено на підвищенні ефективності системи обігріву та оптимізації витрат на опалення свого будинку або квартири. З цією метою, хтось перебудовує газові котли для роботи на твердому паливі або електриці, хтось шукає інші альтернативні шляхи.


Одним з кращих варіантів для оптимізації системи опалення може стати електрична підлога з підігрівом. Тепла підлога принесе комфорт як в приватний будинок, так і в квартиру. Він має ряд переваг перед традиційними системами обігріву. Нагрівальний кабель або мат, разом з іншими елементами даної системи, заховані в конструкцію підлоги, в той час як інші обігрівальні пристрої будуть займати місце в приміщенні. Він економічний і не сушить повітря, не вимагає установки додаткового обладнання. Його легко можна встановити навіть на етапі ремонту в будь-якій кімнаті, в тому числі і у вологих приміщеннях. Обігрів підлоги в кожному приміщенні програмується окремо, завдяки чому в кожній кімнаті вашого будинку буде максимально комфортна температура. У Вас не буде необхідності на повну силу включати обігрів всього будинку, щоб обігріти найхолоднішу кімнату. Також, Ви зможете заощаджувати на обігріві кімнат, якими Ви не користуєтеся, в них можна встановити менший температурний режим, або вимкнути обігрів.

Детальнішеприховати