Калькулятор Теплої підлоги


Розрахуйте вартість і споживання системи «тепла підлога»!
Поверх
Тип приміщення
На яку висоту можна підняти підлогу
Можна встановити кабель
Площа обігріву
Не враховуйте площу, де будуть стояти меблі
Терморегулятор
Замовлення від 1000 грн. доставляються по всій Україні безкоштовно!
Заповніть дані для доставки:
ПІБ*:
Телефон*:
e-mail*:
Адреса доставки: * Обов'язкові поля

Розрахунок теплих підлог

З настанням перших холодів, багато власників будинків і квартир замислюються над установкою «теплих підлог», щоб бути повністю готовими до майбутнього опалювального сезону. Адже за допомогою системи теплих підлог, в вашому житло створюється максимально сприятливий клімат і затишок. І далеко не в останню чергу нас цікавить ціна матеріалів і монтажних робіт. Для того щоб правильно провести розрахунок теплих підлог, необхідно врахувати наступну інформацію:

  • Рівень тепловтрат (на скільки утеплено приміщення);
  • Тип приміщення (тепле або холодне, поверх);
  • Площа обігріву з урахуванням меблів і відступів (10 см від стін і меблів без ніжок);
  • Необхідний основний або комфортний обігрів приміщення;
  • Переважний тип і модель терморегулятора для теплої підлоги;
  • Можливість підняття рівня підлоги (товщина стяжки до фінішного покриття, або укладання плитки без додаткової заливки стяжки).

Розрахунок теплої підлоги, як правило, проводиться з урахуванням хорошої теплової ізоляції приміщення. В іншому випадку витрата електроенергії буде вище запланованого.

При розрахунку системи опалення можна довго складати схеми приміщень, оперувати формулами або розрахунками, малювати, креслити, в загальному трудитися і витрачати свій дорогоцінний час. Але є цьому альтернатива - можна звернутися до фахівців нашої компанії, таким чином і час заощадите і отримаєте відповіді на питання, що цікавлять.

Другим варіантом для вирішення даного питання є онлайн калькулятор теплої підлоги, який знаходиться на нашому сайті. Вам достатньо лише заповнити поля потрібними величинами, вказати свої дані, відправити дану форму і найближчим часом з вами зв'яжеться наш фахівець з готовим рішенням.

Якщо Ви вже вирішили встановити «тепла підлога», наші досвідчені фахівці готові провести завмер, розрахунок і установку системи в вашій квартирі, в будинку або на об'єкті.