Програма енергоефективності "Energy to life"

ННа фоні великої кількості програм з енергоефективності, про які мало хто знає, і ще менше людей в них щось розуміють, компанія «Розумний Дім» пропонує просту і зрозумілу Програму енергоефективності «Energy to life».

Але в першу чергу, варто відповісти на питання – навіщо мені, українському споживачеві, це потрібно?

3 основні причини:

  • Не дивлячись на підвищення тарифів на всі види опалення - електрика завжди буде найдоступнішим джерелом опалення для населення
  • Капітальні витрати на обладнання і установку в рази менше, ніж на інші види опалення
  • 100% надійність і відсутність необхідності технічного обслуговування

Метою Програми є не тільки інформування населення про переваги раціонального використання самого доступного джерела тепла - електроенергії, а саме нагрівальних кабелів, але практична і фінансова допомога споживачеві в розрахунках, придбанні та встановленні таких систем. Запропоновані продукти відповідають дійсним європейським стандартам.

В рамках Програми «Energy to life» компанія «Розумний Дім» співпрацює як з безпосередньо виробниками, так і з фінансовими організаціями Європи та України. Це означає, що фінансування в області енергоефективності буде доступно кожному жителю України в зрозумілій і простій формі.

Що потрібно знати про тепловтрати?

Незалежно від типу будови, квартира або приватний будинок, джерело тепловтрат скрізь однаковий - вікна, стіни, дах, підвал і вентиляція. Тому, якщо виникло питання, чи потрібно утеплювати приміщення, відповідь однозначна - це необхідно робити!

Програма енергоефективності Energy to life - 1Програма енергоефективності Energy to life - 2

* згідно з останніми даними «Форуму з енергоефективності 2016» за підтримки Кабінету Міністрів України

Квартира

Як відзначають фахівці в області теплотехніки, заміна вікон та утеплення стін, безумовно, допоможуть зменшити тепловтрати в приміщенні. Але що робити в міжсезоння, коли на вулиці вже досить прохолодно, а основне опалення ще не включили, або включили, але з огляду на ціни на опалення, хочеться заощадити (якщо в під'їзді будинку або квартирі є регульована апаратура, яка дозволяє самостійно вмикати або вимикати опалення) ? Для початку розберемося, скільки буде коштувати система «тепла підлога», її установка і споживання електроенергії в кВт та гривнях.

Двокімнатна квартира в одному зі «спальних» районів м.Києва, 5 поверх, загальна площа 55м², житлова площа 30м². Система «тепла підлога» встановлюється у вітальні, спальні, кухні та ваннії кімнаті. Для основного опалення обігріваєма площа повинна бути не меньш 70% від площі приміщення. В даному розрахунку враховується 45-60%.

Програма енергоефективності Energy to life - 3

Розрахунок вартості матеріалів та монтажу системи «тепла підлога»*

Програма енергоефективності Energy to life - 4

* Ціна може змінюватися в залежності від обраної ТМ обладнання

Порівняємо вартість оплати опалення (в з метою економії, систему основного опалення для населення можуть запускати пізніше, ніж буде необхідно) і за допомогою системи «тепла підлога», яку споживач регулює самостійно. Вартість електроенергії взята з урахуванням тарифів до 100кВт і від 100-600кВт (згідно з тарифами червень 2016 року)

Програма енергоефективності Energy to life - 5

* Середній показник за грудень 2015 року, січень і лютий 2016 року

Варто відзначити, що система опалення на основі «теплої підлоги» завжди буде хорошим помічником і в опалювальний сезон оскільки ми не можемо бути впевнені, як будуть опалювати будинки - прорив на трасі, несправність системи опалення в будинку, якість газу і т.д. Крім того, у споживача завжди залишається вибір включати систему «тепла підлога» чи ні.

Приватний будинок/котедж

Для розрахунку був взят середньостатистичний будинок в Київській області, 150м². Будинок утеплений зовні, утеплений дах, стоять металопластикові вікна, товщина стін 300мм. Система «тепла підлога» встановлюється в усьому будинку.

Для основного опалення площа обігріву повинна бути не менше 70% від площі приміщення.

Програма енергоефективності Energy to life - 6

Порівняємо вартість і витрати на обслуговування різних систем.

Програма енергоефективності Energy to life - 7

* Ціна може змінюватися в залежності від обраної ТМ обладнання

На думку фахівців і вчених, згодом джерела електроенергії можуть змінюватися, і можливо, через 20-30 років придумають щось абсолютно нове, але при цьому споживач буде як і раніше успішно використовувати систему електричної теплої підлоги, заощаджуючи кошти на системі, яку встановив колись давно!

Компанія «Розумний Дім» не обмежує споживача у виборі обладнання, а пропонує кілька варіантів продукції в залежності від фінансових можливостей.

Нагрівальний кабель:

Програма енергоефективності Energy to life - 8

* якщо виявитися дефекти з вини виробника, компанія компенсує ремонт, включаючи заміну покриття, та всі витрати пов'язані з гарантійними зобов'язаннями

Терморегулятори:

Програма енергоефективності Energy to life - 9

Фахівці підтверджують, що використання програмованого терморегулятора OJ OCD 5 не дозволить перевитрачати електроенергію. Терморегулятор вираховує «зелений графік» комфорту, що допоможе заощадити від 1500 гривень на рік - необхідно лише ввести суму, яку споживач готовий витратити на місяць в грошових одиницях та термостат сам побудує «зелений графік».

Як відшкодувати частину витрат згідно Програми «Energy to life»?

Для того, щоб стати учасником Програми покупцю необхідно зробити наступні кроки:

  • Крок 1 - Звернутися в компанію «Розумний Дім» для підбору та розрахунку системи «тепла підлога» в якості основного або додаткового опалення для квартири, приватного будинку / котеджу, офісу і т.д.*
  • Крок 2 - Придбати систему опалення. Споживач також може скористатися кредитом з 0% ставкою** терміном на 6 місяців.
  • Крок 3 - Встановити систему за допомогою фахівців або сертифікованих регіональних партнерів компанії «Розумний Дім»
  • Крок 4 - Отримати компенсацію яка дорівнює сумі одного щомісячного платежу за умови кредитування / не кредитування

* Не менше трьох комплектів

** Виплату % ставки з кредиту бере на себе компанія «Розумний Дім»

Приклад як Програма «Energy to life» працює за умови кредитування (на основі вищенаведеного розрахунку 2х кімнатної квартири)

Програма енергоефективності Energy to life - 10

* економія вказана з розрахунку роботи системи у вищевказаній квартирі

Компанія «Розумний Дім» єдина компанія, яка пропонує зрозумілу і прозору Програму енергоефективності, яка дійсно працює і доступна кожному споживачеві на території України. Не вірите? Ми з нетерпінням чекаємо Вас, що б довести Вам це і допомогти зробити Ваше життя тепліше!

Зателефонувати фахівцям компанії: (044) 503-06-06 или (067) 500-93-65

Пошта компанії: [email protected]

Всі розрахунки проведені для зазначених в статті приміщень/будівель з урахуванням утеплення із матеріалів які мінімізують втрати тепла, наявності металопластикових вікон/дверей і т.д. Кожен розрахунок - це індивідуальний проект. За консультацією і точним розрахунком конкретного приміщення/будинку необхідно звернутися до фахівців компанії. У цьому випадку дані можуть відрізнятися від наведених в цій статті.

Важливо знати!

ММінімізувати тепловтрати необхідно не тільки в житловому секторі, але так само і в офісних будівлях і приміщеннях/span>

Вартість електроенергії та опалення для юридичних осіб завжди були вище, ніж для населення, тому варто приділити цьому питанню особливу увагу оскільки правильно підібрані матеріали і системи опалення допоможуть істотно заощадити. Зекономлені кошти можна вкласти в розвиток компанії, соціальні проекти, страховку для співробітників і т.д.

Програма енергоефективності Energy to life - 11

* згідно з останніми даними «Форуму з енергоефективності 2016» за підтримки Кабінету Міністрів України