Історія компанії

Компанія «Розумний Дім» – один із лідерів на ринку нагрівальних електричних систем

Працює на ринку України з 2006 року. За цей час компанія досягла вражаючих результатів щодо постачання, проектування та монтажу систем:

  • Тепла підлога
  • Антиобмерзання
  • Сніготанення
  • Промислового обігріву
  • Систем проти протікання води
  • Систем блискавкозахисту та заземлення

Nexans – один із світових експертів у виробництві кабелів і кабельних систем

Корпорація Nexans є провідним гравцем на ринках інфраструктури, промисловості, будівництва та телекомунікацій. 

Будучи одним із світових лідерів у кабельній індустрії, компанія пропонує широкий спектр мідних, алюмінієвих і волоконно-оптичних кабелів і кабельних систем, поліпшують результати вашого бізнесу, забезпечують безпеку співробітників і обладнання, що збільшують еефектвность роботи і продуктивність протягом багатьох років. 

Заводи компанії розташовані більш ніж в 39 країнах, комерційні представництва відкриті по всьому світу. На підприємствах Nexans працюють близько 22 700 співробітників. Оборот компанії в 2009 році склав 5 мільярдів євро. Nexans зареєстрований на Паризькій фондовій біржі, категорія А.

Інфраструктура 

Nexans виробляє і постачає кабелі та кабельні системи для вироблення, передачі і розподілу електроенергії. Нові технології дозволяють збільшити продуктивність і скоротити небезпеку відключення. 

Для збільшення безпеки рухомих складів, ми виробляємо кабелі та кабельні системи, розроблені спеціально з урахуванням вимог залізниць. 

У той час, як енергетичні та телекомунікаційні компанії продовжують знижувати темпи свого розвитку, Nexans продовжує виробляти і постачати кабелі та кабельні системи, підвищуючи можливості кабельних мереж і залишаючи їх конкурентоспроможними. 

Для найбільших і завантажених аеропортів світу корпорація Nexans поставляє кабелі та кабельні системи для передачі електроенергії та роботи мереж зв'язку, терміналів, систем обробки багажу, освітлення ВВП, контрольних вишок та ін.

Промисловість 

Основна мета світових виробників - виробництво більш якісної продукції з меншими витратами. Використання кабельної продукції Nexans дозволяє створювати більш стійкі, високопродуктивні продукти та компоненти, вартість яких суттєво зменшується за рахунок використання нових матеріалів і технічних рішень. 

Ми використовуємо величезне число новітніх технологічних рішень для таких різних галузей промисловості, як автомобіле- і авіабудування, кораблебудування, залізнична транспортна промисловість, телекомунікаційні та енергетичні мережі, нафтогазова промисловість і так далі ...

Будівництво 

Компанія Nexans поставляє кабелі і кабельні рішення для всіх типів будинків - від приватних будинків до громадських та офісних будівель, а також великих промислових комплексів. 

Вперше кабелі, що не поширюють горіння, були використані компанією Nexans для забезпечення громадської безпеки, також ми створили промислові рішення на базі Ethernet для об'єднання потреб офісу та виробництва, забезпечивши їх взаємозв'язок. 

Продукція компанії Nexans, від стандартних кабелів до унікальних рішень, вносить свій внесок у побудову будівель для майбутнього.

Структуровані кабельні системи 

Nexans забезпечує мідними й оптичними кабельними системами нові ресурсомісткі об'єкти, такі як дата-центри і системи безпеки і системи зберігання даних. 

Сучасні рішення Nexans лежать в основі обробки даних бізнесу, забезпечуючи високу швидкість передачі, а також збереження особливо важливої ​​і цінної інформації.