Питання та відповіді


Часті запитання

Для оплати замовлень зараз діють наступні способи:

  • готівкова оплата;
  • безготівкова оплата;
  • оплата картами Visa та MasterCard в нашому офісі за адресою: Куренівський провулок, 17 І ;
  • або при оформленні замовлення через сайт rdmarket.com.ua. Діє оплата частинами, терміном на 6 місяців – без %.

Ми доставляємо товари по всій території України.

Доставка по м. Київ проводяться безкоштовно, при замовленні товару від 1000 грн.

В передмістя Києва : 10грн/км від межі міста.

Доставки в інші регіони України проводяться через Нову Пошту, за рахунок отримувача, за тарифами перевізника. На умовах попередньої оплати, або накладеного платежу. 

Ви, також, можете самостійно забрати замовлення в нашому офісі в м. Київ, за адресою: Куренівський провулок, 17 І, або у одного з наших представників у вашому регіоні.

При виникненні гарантійного випадку, а, також, для післягарантійного обслуговування, Ви можете звернутися в наш сервісний центр за адресою Куренівський провулок, 17 І, або за телефонами (044) 503-06-06, (067) 500-93-65 

Просимо зберігати гарантійний талон з датою продажу на протязі всього терміну експлуатації.

Так. Ви можете повернути, або обміняти товар на протязі 14 днів з дня покупки, згідно «Закону про захист прав споживачів».

Для здійснення обміну, або повернення, переконайтесь, будь-ласка, що не порушена цілісність товару і упаковки, збережений товарний вигляд.

Повернення, або обмін товару, придбаного на нашому сайті, або в офісі, Ви зможете провести з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.00, в нашому офісі за адресою: м. Київ, Куренівський провулок, 17 І.

При купівлі товару у наших представників, з приводу повернення та обміну товару, звертайтеся безпосередньо до продавця, у якого придбали товар.

Для проведення повернення, необхідно мати при собі паспорт. Гроші за товар, ми повернемо Вам в день повернення, або, при відсутності грошей в касі, протягом двох днів.

Якщо ви живете не в Києві, то повернення зможете провести, тим же способом, що отримали товар. Наприклад, через Нову Пошту.

Вибір типу нагрівача залежить, в основному, від конкретних будівельних умов приміщення, а також, прийнятих дизайнерських рішень. наприклад:

  • виду фінішного покриття (під керамічну плитку в стяжку монтується кабельний обігрів, у випадку сухого покриття (наприклад, ламінат, або лінолеум), можна використовувати плівку);
  • величини теплових втрат (номінальна потужність матів і плівки постійна, а кабелем, змінюючи крок, можна змінювати номінальну потужність на квадратный метр підлоги);
  • конструкції самої підлоги (при можливості підняття рівня підлоги можна використати нагрівальні кабелі, при відсутності можливості підняття рівня підлоги і при можливості підняття рівня підлоги на кілька сантиметрів, можна скористатися нагрівальними матами).

Винятково на заводі в місті Лангус, Норвегія.

Повна гарантія - гарантія, згідно якій, у випадку виявлення дефектів, які наявні з вини виробника, підтверджені експертизою, ТОВ "Розумний Дім" здійснює безкоштовний ремонт, включаючи заміну покриття підлоги, і несе пов’язані з цим витрати за власний рахунок.

Так. Перед монтажем уважно прочитайте інструкцію, яка входить в комплект, і зробіть все, як в ній вказано. При чіткому дотриманні інструкцій з монтажу, гарантія зберігається. Також, Ви можете звернутися до нас для отримання консультації за телефонами: (044) 503-06-06, (067) 445-44-42, або присилайте ваші питання на електронну адресу: [email protected].

Нагрівальний кабель повинен бути покритий шаром стяжки товщиною 20 мм, якщо підлога буде покрита плиткою, або подібним покриттям.

Рівень стяжки визначається, або залежить, від кількох факторів:

  1. для систем опалення, з використанням теплоакумулюючого обігріву, товщина стяжки над кабелем може досягати 7-20 см;
  2. для систем комфортного обігріву прямої дії «тепла підлога», з використанням матів, товщина шару над кабелем може бути рівна кільком сантиметрам; це дозволяє швидко прогрівати підлогу до необхідного рівня, а також, виключає можливість «температурної зебри» за рахунок малої номінальної потужності нагрівача і за малого кроку укладки його на сітці;
  3. для систем комфортного обігріву прямої дії «тепла підлога», з використанням кабелю, товщина шарів над кабелем може сягати від 4 см до 10 см, при цьому перший прогрів стяжки буде займати більше часу, ніж у випадку використання матів. Але й довжина самого нагрівального кабелю буде меншою, за рахунок збільшення номінальної потужності і кроку його укладки на монтажній стрічці. «Температурна зебра» в даному випадку нівелюється товщиною шару стяжки над кабелем.

Максимальна допустима потужність, регламентується діючим нормативом ДБН В.2.5-24:2012 і може бути в межах від 55 Вт/м² до 200 Вт/м², а іноді, й більше. Це залежить, в основному, від матеріалу фінішного покриття, теплових втрат вниз і заданого періоду нагріву підлоги.

Так, але все ж рекомендовано першим шаром використати цементну стяжку, і лише після цього укладати плитку. У порівнянні з клеєм для плитки, в цементній стяжці легше домогтися відсутності повітряних пустот. Повітряні включення знижують теплопровідність клею, і в кінцевому результаті, це може призвести до пошкодження кабелю.

Конкретна відстань між нагрівальним кабелем та огороджуючими конструкціями, приладами та іншими частинами електромережі оговорюється нормативом ДБН В.2.5-24:2012. Відступ від стіни може бути рівним від 3-х до 10-ти сантиметрів. Це необхідно для уникнення пошкоджень самого нагрівача при встановленні плінтусів і т.д., а також, для оптимізації корисної площі обігріву, адже впритул до стіни ніхто, без необхідності, не підходить.

Відстань між нагрівальним кабелем і трубами системи водовідведення має бути не менше 5 см. В підлогах, висотою менше 3 см, цю відстань рекомендується збільшити до 10 см.

Стяжки, що містять скловолокно, яке виконує армуючі функції, дозволяються, при умові, якщо при цьому не змінюється необхідна величина теплопровідності. Стяжки, що містять у своєму складі кульки полістиролу, не допускаються, оскільки, полістирол знижує теплопровідність підлоги. Стяжка, армована металевими волокнами, також не допускається, тому що металеві волокна можуть пошкодити зовнішню оболонку кабелю.

Як правило – НІ. Якщо на самій упаковці немає відповідних маркувань, то краще такий продукт не використовувати, для уникнення погіршення якості роботи системи «тепла підлога». Основна вимога до суміші укладеної над нагрівачем: вона не повинна тріскатися в процесі висихання і наступної роботи нагрівача, щоб не пошкодити сам кабель і запобігти утворенню повітряних пустот навколо нього.

Але якщо виробник таких сумішей додає в їх склад необхідний пластикат та маркує їх, як придатні для використання з «теплими підлогами», то – ТАК, їх використання допустимо.

Для впевненості в довготривалій роботі системи «тепла підлога», Nexans рекомендує використовувати лише якісні продукти і не вмикати систему обігріву 28 днів після заливки кабелю, для повного висихання суміші.

Ні! Стяжка повинна висихати лише природним шляхом. Прискорення цього процесу призведе до погіршення якості стяжки у відношенні до її механічної міцності та теплопровідності.

Можна. При цьому необхідно передбачити можливість його заміни і не перевищувати максимальну довжину провода, вказану в інструкції до терморегулятора (50-100 м).