Тепла підлога

Кабелі для електричної підлоги
Нагрівальні саморегулюючі кабелі

Значна частина систем “тепла підлога” має в своїй основі нагрівальний кабель, за рахунок нагріву якого відбувається обігрів приміщення. Такий тип обігріву можна зустріти в квартирах, приватних будинках, саунах, косметичних салонах, дошкільних закладах та інших.

На ринку України представлена велика кількість виробників “теплої підлоги”. Зокрема, наша компанія представляє продукцію торгової марки Nexans (Норвегія), що на протязі багатьох років роботи та проведення монтажів на численних об’єктах , задовольняє всі запити та очікування наших клієнтів.

В конструкцію даного кабелю входить: нагрівальна жила (одна або дві ) в ізоляції, заземлюючий провід, ізолююча суцільна алюмінієва трубка та зовнішня ізоляція. Нагрівальний кабель складається з двох частин: нагрівальної та холодної (для підключення до регулятора), які з’єднані за допомогою безмуфтового з’єднання. Дана конструкція забезпечує повну герметичність з’єднань, однаковий діаметр кабелю по всій довжині, водонепроникність, стійкість до механічних пошкоджень, захист від локального перегрівання, зручність при монтажі.

Основні типи типи нагрівальних кабелів для теплої підлоги

  • Одножильний гріючий кабель — з однією ізольовано нагрівальною жилою та двома “холодними кінцями” (при монтажі, систему необхідно замкнути).
  • Двожильний — включає дві ізольовані нагрівальні жили , які переходять в один “холодний кінець” з одної сторони кабелю та закриваються заводською заглушкою — з іншої. Процес монтажу такої конструкції проходить значно простіше та швидше.

Якщо Ви вирішили встановити електричну теплу підлогу, для правильного розрахунку, необхідно визначити бажану площу нагріву та необхідність повного чи комфортного обігріву, врахувати теплоізоляцію приміщення. Виходячи з цих даних, визначаємо необхідну потужність на квадратний метр та довжину секції.

Показати:
Сортувати за:
Кабель нагрівальний одножильний TXLP/1, 17Вт/м
Комплекти кабелю ідеально підходять для повного та комфортного обігріву приміщень, а також використовуються в системах сніготанення на відкритих ділянках, у системах антиобмерзання на дахах, для обігріву труб і грунту..
від 0.00₴ комплект
Кабель нагрівальний двожильний TXLP/2R, 17Вт/м
Готовий до монтажу та підключення двожильний кабель з безмуфтовим з’єднанням та захисною алюмінієвою трубкою. З однієї сторони  кабель має провід живлення довжиною 2.25 м, з іншої – герметичне заводське закінчення...
від 3852.00₴ комплект
Мати нагрівальні двожильні Millimat/150
Комплекти Millimat ідеально підходять для ремонту вже існуючих підлог без підігріву або у випадках, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги. Монтаж проводиться безпосередньо під покриття...
від 6225.00₴ комплект
Кабель нагрівальний тонкий двожильний Nexans Millicable Flex 15, 15Вт/м
Тонкий нагрівальний двожильний кабель від Nexans, Millicable Flex 15, призначений для встановлення теплої підлоги в приміщеннях, в яких можливе мінімальне підняття рівня підлоги...
від 0.00₴ комплект
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)