ВАЖЛИВО ПРО ГАРАНТІЮ

Компанія ТОВ “Розумний Дім” є ексклюзивним дистриб'ютором в Україні  французької корпорації "Nexans", норвезький підрозділ якої “NexansNorway" виготовляє нагрівальний кабель для теплої підлоги. Також “Розумний Дім” є правовласником популярних в Україні торгових марок “Profitherm” “ProfithermEko”, “ProfithermSlims” і “Wärme”, единий в Україні офіційний дистриб'ютор ТМ “OJ Electronics” і систем захисту при протіканнях “Аквасторож”.
Офіційна мережа з продажу цих брендів налічує більше ніж 100 дистриб'юторів по всій Україні, кожен з яких має Сертифікат офіційного дистриб'ютора.

Увага: остерігайтеся несертифікованих продавців!

Чим загрожує придбання товару у несертифікованих продавців?

1. Можливість підробки. За відсутності у продавця Сертифікату дистриб'ютора ми не можемо гарантувати, що придбаний вами товар відповідає заявленій торговій марці. А отже, є ризик придбати підробку

2. Відсутність гарантії. Всі рекламації протягом гарантійного терміну подаються напряму в компанію "Розумний Дім". Сервісний центр компаніх не забезпечує виконання гарантійних зобов'язань щодо продукції сумнівного походження, а також продукції, ввезеної на територію України незаконним шляхом (контрабанда) 

Як себе захистити?

Перед придбанням товару обов'язково запитуйте у продавця Сертифікат офіційного дистриб'ютора або звертайтеся в колцентр компанії "Розумний Дім", де вам підкажуть офіційного продавця в вашому регіоні.

На сертификаті ОБОВ'ЯЗКОВО має бути вказано:
  1. Назва компанії-продавця, якій був виданий Сертифікат;
  2. Термін дії Сертифікату (печатка з тисненням, на якій вказаний рік 2023/2023). Якщо на печатці вказана дата, що минула, а новий Сертифікат продавець з якихось причин надати не може, скоріше за все, його співробітництво з компанією "Розумний Дім" було припинено;
  3. Номер Сертификату (в правому нижньому кутку);

ЗРАЗОК Сертификату офіційного партнера і Сертификату офіційного дистриб'ютора

Список несертифікованих продавців