Терморегулятори
Терморегулятор для теплої підлоги
Терморегулятор для теплої підлоги дозволяє регулювати обігрів підлоги, відповідно до потреб і уподобань.
У комплектацію терморегулятора входить регулятор і датчик температури підлоги (або вбудований датчик повітря для повного обігріву приміщень). Регулятор встановлюється в стандартний підрозетник, до якого підводиться електричний струм. Від регулятора вниз по стіні проводиться штроба, по якій прокладаємо кабель «теплої підлоги» і провід датчика в гофре для підключення до регулятора. Сам датчик встановлюємо між витками кабелю, для максимально точного вимірювання температури підлоги.
Для зручності, регулятори розміщують максимально близько до обігрівається зоні. Рекомендуємо їх встановлювати на висоті, при якій Вам буде зручно його вмикати / вимикати, змінювати налаштування, але не нижче 30-40 см над рівнем підлоги. Якщо управління необхідно в приміщенні з підвищеною вологістю (наприклад у ванній кімнаті), то буде краще вивести регулятор за її межі, наприклад в коридор.
На сьогоднішній день існує велика кількість самих різних терморегуляторів. Залежно від виконуваних функцій їх поділяють на кілька видів.
Види регуляторів
Перший вид, який ми розглянемо, стандартний регулятор теплої підлоги (механічний, цифровий). Управління стандартним регулятором відбувається в ручному режимі, і влаштовує досить багатьох власників теплих підлог. Досить включити регулятор і задати бажану температуру підлоги. Регулятор буде автоматично її підтримувати, включаючи і вимикаючи систему, до тих пір, поки Ви його не вимкнете.
Другий вид - програмовані термостати для теплої підлоги. Управління здійснюється за встановленою програмою, тобто система включається в означений час самостійно, програми легко можна змінювати, в залежності від ваших бажань і потреб. Ви можете забути вимкнути обігрів на ніч або йдучи на роботу, і програмований регулятор зробить це за Вас відповідно до заданої програми. Таким чином, програмовані регулятори істотно економлять електроенергію.