044 503 06 06 Зворотній дзвінок 067 500 93 65

від ексклюзивного дистриб’ютора

 

НОВИНИ

 

 

Як я можу оплатити замовлення?

– Для оплати замовлень зараз діють наступні способи:

  • готівкова оплата;
  • безготівкова оплата;
  • оплата картами Visa та MasterCard в нашому офісі за адресою: Куренівський провулок, 17 І ; або при оформленні замовлення через сайт rdmarket.com.ua. Діє оплата частинами, терміном на 6 місяців – без %.

 

Куди і на яких умовах здійснюється доставка товару?

– Ми доставляємо товари по всій території України.
Доставка по м. Київ проводяться безкоштовно, при замовленні товару від 1000 грн.
В передмістя Києва : 10грн/км від межі міста.
Доставки в інші регіони України проводяться через Нову Пошту, за рахунок отримувача, за тарифами перевізника. На умовах попередньої оплати, або накладеного платежу.
Ви, також, можете самостійно забрати замовлення в нашому офісі в м. Київ, за адресою: Куренівський провулок, 17 І, або у одного з наших представників у вашому регіоні.

 

Куди звертатися з приводу гарантійного обслуговування?

– При виникненні гарантійного випадку, а, також, для післягарантійного обслуговування, Ви можете звернутися в наш сервісний центр за адресою Куренівський провулок, 17 І, або за телефонами (044) 503-06-06, (067) 500-93-65
Просимо зберігати гарантійний талон з датою продажу на протязі всього терміну експлуатації.

 

Можу я обміняти, або повернути товар, який не підійшов?

– Так. Ви можете повернути, або обміняти товар на протязі 14 днів з дня покупки, згідно «Закону про захист прав споживачів».
Для здійснення обміну, або повернення, переконайтесь, будь-ласка, що не порушена цілісність товару і упаковки, збережений товарний вигляд.

 

Як і коли я можу здійснити повернення, або обмін товару?

– Повернення, або обмін товару, придбаного на нашому сайті, або в офісі, Ви зможете провести з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.00, в нашому офісі за адресою: м. Київ, Куренівський провулок, 17 І.
При купівлі товару у наших представників, з приводу повернення та обміну товару, звертайтеся безпосередньо до продавця, у якого придбали товар.
Для проведення повернення, необхідно мати при собі паспорт. Гроші за товар, ми повернемо Вам в день повернення, або, при відсутності грошей в касі, протягом двох днів.
Якщо ви живете не в Києві, то повернення зможете провести, тим же способом, що отримали товар. Наприклад, через Нову Пошту.

 

Що мені обрати для теплої підлоги: мат, кабель, чи нагрівальну плівку?

– Вибір типу нагрівача залежить, в основному, від конкретних будівельних умов приміщення, а також, прийнятих дизайнерських рішень. наприклад:

  • виду фінішного покриття (під керамічну плитку в стяжку монтується кабельний обігрів, у випадку сухого покриття (наприклад, ламінат, або лінолеум), можна використовувати плівку);
  • величини теплових втрат (номінальна потужність матів і плівки постійна, а кабелем, змінюючи крок, можна змінювати номінальну потужність на квадратный метр підлоги);
  • конструкції самої підлоги (при можливості підняття рівня підлоги можна використати нагрівальні кабелі, при відсутності можливості підняття рівня підлоги і при можливості підняття рівня підлоги на кілька сантиметрів, можна скористатися нагрівальними матами).

 

Де виготовляється нагрівальний кабель і мати Nexans?

– Винятково на заводі в місті Лангус, Норвегія.

 

Що значить повна гарантія теплих підлог Nexans?

– Повна гарантія - гарантія, згідно якій, у випадку виявлення дефектів, які наявні з вини виробника, підтверджені експертизою, ТОВ "Розумний Дім" здійснює безкоштовний ремонт, включаючи заміну покриття підлоги, і несе пов’язані з цим витрати за власний рахунок.

 

Можу я самостійно виконати монтаж теплої підлоги, і чи буде збережена при цьому гарантія?

– Так. Перед монтажем уважно прочитайте інструкцію, яка входить в комплект, і зробіть все, як в ній вказано. При чіткому дотриманні інструкцій з монтажу, гарантія зберігається. Також, Ви можете звернутися до нас для отримання консультації за телефонами: (044) 503-06-06, (067) 445-44-42, або присилайте ваші питання на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Наскільки тонкою може бути стяжка над кабелем?

– Нагрівальний кабель повинен бути покритий шаром стяжки товщиною 20 мм, якщо підлога буде покрита плиткою, або подібним покриттям.

 

Наскільки товстою може бути стяжка?

– Рівень стяжки визначається, або залежить, від кількох факторів:
1) для систем опалення, з використанням теплоакумулюючого обігріву, товщина стяжки над кабелем може досягати 7-20 см;
2) для систем комфортного обігріву прямої дії «тепла підлога», з використанням матів, товщина шару над кабелем може бути рівна кільком сантиметрам; це дозволяє швидко прогрівати підлогу до необхідного рівня, а також, виключає можливість «температурної зебри» за рахунок малої номінальної потужності нагрівача і за малого кроку укладки його на сітці;
3) для систем комфортного обігріву прямої дії «тепла підлога», з використанням кабелю, товщина шарів над кабелем може сягати від 4 см до 10 см, при цьому перший прогрів стяжки буде займати більше часу, ніж у випадку використання матів. Але й довжина самого нагрівального кабелю буде меншою, за рахунок збільшення номінальної потужності і кроку його укладки на монтажній стрічці. «Температурна зебра» в даному випадку нівелюється товщиною шару стяжки над кабелем.

 

Яка максимальна допустима потужність «теплої підлоги» на м²?

– Максимальна допустима потужність, регламентується діючим нормативом ДБН В.2.5-24:2012 і може бути в межах від 55 Вт/м² до 200 Вт/м², а іноді, й більше. Це залежить, в основному, від матеріалу фінішного покриття, теплових втрат вниз і заданого періоду нагріву підлоги.

 

Чи можна нагрівальні мати встановлювати безпосередньо в клей?

– Так, але все ж рекомендовано першим шаром використати цементну стяжку, і лише після цього укладати плитку. У порівнянні з клеєм для плитки, в цементній стяжці легше домогтися відсутності повітряних пустот. Повітряні включення знижують теплопровідність клею, і в кінцевому результаті, це може призвести до пошкодження кабелю.

 

Яка мінімально допустима відстань між кабелем та стіною?

– Конкретна відстань між нагрівальним кабелем та огороджуючими конструкціями, приладами та іншими частинами електромережі оговорюється нормативом ДБН В.2.5-24:2012. Відступ від стіни може бути рівним від 3-х до 10-ти сантиметрів. Це необхідно для уникнення пошкоджень самого нагрівача при встановленні плінтусів і т.д., а також, для оптимізації корисної площі обігріву, адже впритул до стіни ніхто, без необхідності, не підходить.

 

Яка мінімальна відстань допустима між трубами системи водовідведення та нагрівальним кабелем?

– Відстань між нагрівальним кабелем і трубами системи водовідведення має бути не менше 5 см. В підлогах, висотою менше 3 см, цю відстань рекомендується збільшити до 10 см.

 

Чи дозволяється використовувати стяжки з добавками?

– Стяжки, що містять скловолокно, яке виконує армуючі функції, дозволяються, при умові, якщо при цьому не змінюється необхідна величина теплопровідності. Стяжки, що містять у своєму складі кульки полістиролу, не допускаються, оскільки, полістирол знижує теплопровідність підлоги. Стяжка, армована металевими волокнами, також не допускається, тому що металеві волокна можуть пошкодити зовнішню оболонку кабелю.

 

Чи схвалює Nexans використання швидкосохнучих сумішей для виготовлення стяжки?

– Як правило – НІ. Якщо на самій упаковці немає відповідних маркувань, то краще такий продукт не використовувати, для уникнення погіршення якості роботи системи «тепла підлога». Основна вимога до суміші укладеної над нагрівачем: вона не повинна тріскатися в процесі висихання і наступної роботи нагрівача, щоб не пошкодити сам кабель і запобігти утворенню повітряних пустот навколо нього.

Але якщо виробник таких сумішей додає в їх склад необхідний пластикат та маркує їх, як придатні для використання з «теплими підлогами», то – ТАК, їх використання допустимо.

Для впевненості в довготривалій роботі системи «тепла підлога», Nexans рекомендує використовувати лише якісні продукти і не вмикати систему обігріву 28 днів після заливки кабелю, для повного висихання суміші.

 

Чи можу я увімкнути нагрівальний кабель для того, щоб швидше висушити стяжку?

– Ні! Стяжка повинна висихати лише природним шляхом. Прискорення цього процесу призведе до погіршення якості стяжки у відношенні до її механічної міцності та теплопровідності.

 

Чи можна подовжувати провід від датчика температури?

– Можна. При цьому необхідно передбачити можливість його заміни і не перевищувати максимальну довжину провода, вказану в інструкції до терморегулятора (50-100 м).