РОБИШ РЕМОНТ? Не забудь про теплу підлогу!

Навесні, коли центральне опалення вже відключили, а погода досі бажає кращого, починаєш терміново шукати спосіб обігріти свій дім. Низька температура та протяги не лише роблять оселю менш затишною, а й підвищують ризик захворіти на сезонну застуду. Зараз це особливо актуально через розпал пандемії коронавірусу (COVID-19).


Ось-ось в Україні вимкнуть опалення, і міські мешканці почнуть користуватися кондиціонерами, конвекторами, тепловентиляторами… які не стільки вирішують проблему, скільки створюють ілюзію тепла.  


Пережити холодне міжсезоння без втрат для здоров’я та фінансів допоможе електрична тепла підлога — надійна система, яка не займає місце в квартирі та повністю прогріває повітря до комфортної температури.


5 причин, чому тепла підлога

краще вашого обігрівача


1. Рівномірний розподіл тепла

Будь-які обігрівачі мають один спільний недолік — тепло від них відчувається лише ті люди, які знаходяться в зоні їх обігріву, іншим буде прохолодно. Наприклад, якщо в дитячій кімнаті ліжка стоять у протилежних вуглах, то треба буде ставити одразу два нагрівача. Тепла підлога повністю вирішує цю проблему, оскільки рівномірно прогріває повітря в усій кімнаті. 

2. Відсутність протягів

Якщо вам добре знайома ситуація, коли в приміщенні ніби й тепло, а ноги все одно відчувають неприємний холодок, тепла підлога — ідеальний вибір. Протяги в квартирі виникають через перепади температури і часто стають причиною застуди, тонзиліту та інших захворювань. З системою теплої підлоги цього легко уникнути, оскільки вона підтримує однакову температуру по периметру підлоги: вашим ногам завжди буде тепло.

3. Відсутність плісняви

Грибок на пліснява — обов’язкові супутники вологих приміщень з поганою вентиляцією. Це стосується не лише ванної кімнати, а й кухні, балконів та навіть спальні, адже передбачити всі причини підвищеної вологості досить важко. Завдяки постійній та рівномірній циркуляції теплого  повітря електрична тепла підлога назавжди вирішить проблему сирості у вашому помешканні, а отже, вбережуть від плісняви.

4. Безпека

Кожен зовнішний обігрівач несе у собі потенційну загрозу, особливо якщо у вас є діти чи домашні тварини. У будь-який момент ваш пес може погризти шнур, дитина — розлити чай, випадково перевернути обігрівач або навіть обпектися об його гарячу поверхню. Тепла підлога ж, навпаки, встановлюється під покриття підлоги, тому повністю захована від очень та захищена від зовнього впливу. Ви завжди будете впевнені у безпеці вашої оселі та її мешканців. 

5. Економія та комфорт

Вмикаєте обігрівач — жарко, вимикаєте — холодно, на ніч залишити — небезпечно… Знайомо? Забути про це раз і назавжди можна з режимами обігріву для теплої підлоги. Ви не лише можете встановити ідеальну для вас температуру, а й задати її під різні періоди дня — наприклад, зробити нижче на ніч, коли організм потребує легкої прохолоди, або й зовсім мінімальною, якщо вдома нікого немає. Вам навіть не треба про це турбуватися: режим налаштовується раз і працює далі абсолютно без вашої участі.

Крім цього, електрична тепла підлога швидко нагріває поверхню підлоги, не пересушує повітря та не займає функціонального простору. А отже, береже комфорт та здоров’я кожного жителя квартири — як дорослих, так і наймолодших. 

Компанія “Розумний Дім” вже 14 років займається електричним обігрівом. 

Переваги нашої теплої підлоги — це: 

  • Надійність: підтверджений термін використання більше 60 років
  • Широкий ассортимент. Ми пропонуємо теплу підлоги різних цінових сегментів та країн-виробників: Nexans (Норвегія), Warme (Німеччина), ProfiTherm (Польща, Україна, Корея), а також терморегулятори OJ Electronics (Данія)
  • Гарантія: ми надаємо повну гарантію від виробника 20 років на ТМ Nexans і Warme, а також 15 років на ProfiTherm 
  • Першість, адже вже 7 років ми отримуємо почесне звання “Вибір року” в своїй категорії 


Ми бажаємо вам здоров’я!

Для консультації професіонала залишайте заявку на сайті або телефонуйте за номером: 0444999279, 0674896013