"Розумний дім" на Aquatherm 2020: чекаємо на вас!

З 12 по 15 травня "Розумній дім" буде чекати вас у МВЦ на щорічній виставці Aquatherm Kyiv. Ви зможете не лише познайомитися ближче з нашою продукцією, а й відразу отримати професійну консультацію від лідерів галузі електрообігріву! 


Aquatherm Kyiv — унікальна галузева подія для всієї HVAC-індустрії, на якій кожного року демонструють рішення з енергозбереження для кожного сектору. 

Провідні міжнародні бренди, лідери у своїй справі, щороку презентують на Aquatherm інноваційні продукти: це більш ніж 20 заходів та презентацій, не менше 3 000 спеціалістів, 88% з яких впливають на прийняття рішень у своїй галузі. 

Організатори виставки як ніхто інший вміють здивовувати учасників, а самі учасники вражають уяву один одного масштабами інновацій та серйозністю підготовки.  Для нашої компаніі Aquatherm  — подія №1, до якої ми готуємось увесь рік. Адже виставка дає можливість не лише ближче познайомитися з колегами та замовниками, а й знайти корисні контакти для подальшої співпраці. 

На Aquatherm 2020 “Розумній дім” буде з нашими кращими торговими марками, які встигли зарекомендувати себе як на європейському, так і на українському ринку. Радіємо можливості подтримувати щорічні новації та крокувати в ногу з часом! 

Де: Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т, 15

Коли: 12-15 травня