"Розумний Дім - енергоефективні системи опалення" на виставці Аква-Терм Київ

«Всі енергоефективні рішення ви знайдете на виставці« Аква-Терм!»- таким був основний девіз заходу, який відбувся 30 травня - 2 червня 2017 року в Києві. Це вже 20-та міжнародна виставка Аква-Терм з енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки та басейнів. Присутність компанії «Розумний Дім» в рамках виставки була особливо актуальною, адже саме наші системи обігріву призначені для істотної економії енергоресурсів; також нашими фахівцями реалізована спеціальна програма енергоефективності Energy to life.


«Розумний Дім» - стабільний учасник «Аква-Терм Київ», щорічно в приготуваннях до заходу задіяні всі інтелектуальні і кадрові ресурси компанії. На цей раз ми зустрічали відвідувачів інтерактивними стендами, спеціалізованими відеороликами про свою продукцію, а також, спеціально для виставки, виготовили мобільний «Дім» з встановленими системами обігріву, захистом від блискавки і заземленням. Відвідувачі цікавилися нашою продукцією як для себе, так і для бізнесу. Стенд відвідували представники торгових і будівельних організацій, фахівці галузі, приватні особи. Багато хто цікавився, як за допомогою нашого обладнання можна заощадити енергоресурси, на що отримували розгорнуті консультації від менеджерів. 


Щодо продукції - відвідувачів нашого стенду цікавили системи кабельного електричного обігріву Nexans, Profitherm, Profitherm Eko і апаратура управління до них. Особливий інтерес був проявлений до програмованих терморегуляторів, таких як OCD5-1999, OCC4-1991, Millitemp 2. Але, тим не менш, лідером за популярністю залишається ТМ Nexans в зв'язку з унікальними перевагами:

  • безмуфтовим з'єднанням і наявністю по всій довжині кабелю цільнометалічної алюмінієвої трубки;
  • перевіреним терміном експлуатації більше 60 років.


Крім того, інтерес викликали системи блискавкозахисту Profi Systems, Zuver і захисту від потопу Аквасторож. З усіма перерахованими системами можна було ознайомитися на діючому стенді «Дім».


Стилістика самого стенду «Розумний Дім» в цьому році змінилася відповідно до нової концепції Nexans. Ми презентували стильну монохромну конструкцію, загальною площею 32 кв.м. Результат був високо оцінений представником компанії Nexans Norway Бенжаміном Аймардом, який особисто відвідав виставку і наш стенд: «Вітаю вас, це успіх! Ваша робота вражає і це приклад для інших наших партнерів, особливо в Європі».


Питання про енергозбереження залишаються актуальними наразі і будуть такими ж актуальними завтра. Тому ми з оптимізмом дивимося в 2018 рік, плануючи подальші зустрічі з вами на виставці Аква-Терм Київ!