ТОВ "Розумний Дім" - партнер Національної спілки архітекторів України

Компанія «Розумний Дім», представник ТМ «Nexans», «ProfiTerm», «ProfiSystems», у цьому році стала партнером Національної спілки архітекторів України, конкурсу «Премія Національної спілки архітекторів України», який проводиться вже протягом 16 років.

А також конкурсу «ІНТЕР'YEAR».

29 жовтня 2015 року в Будинку архітектора відбулася презентація конкурсу, на якій представники оргкомітету розповіли про його 16-річну історію, а фірми-партнери коротко представили свої пропозиції для архітекторів. В центрі уваги були інноваційні будівельні матеріали та технології.

До участі в оглядах-конкурсах запрошуються всі архітектори України, незалежно від місця їх роботи, спеціалізації і напрямків діяльності.

Представник нашої компанії, Пунгарьов Андрій, керівник напрямку енергоефективних проектів, провів презентацію унікальних продуктів, які ми постачаємо на український ринок, та вручив подарункові сертифікати для учасників заходу.

Підсумки конкурсу планується підвести 2 - 4 березня 2016 року в рамках 16-го Всеукраїнського фестивалю «Архітектура та дизайн», що традиційно проходять спільно з головною професійною будівельною виставкою України «KyivBuild 2016».