Міфи про електричні теплі пологи. Частина друга

Пропонуємо вашій увазі другу частину з циклу статей на тему «Міфи про електричні теплі пологи». Перша частина була розміщена на нашому сайті в розділі «Новини» раніше.

Міф 3: При виявленні «пробою», для ремонту потрібно зривати покриття підлоги.

Якщо після завершення ремонту виявили, що кабель під плиткою вийшов з ладу , то для його ремонту достатньо зняти 1-2 плитки покриття, встановити ремонтну муфту і покласти плитку на місце. Точно визначити місце пробою можна за допомогою спеціального пристрою — мультивізора.

Міф 4: Необхідне значне підняття рівня підлоги.

Якщо Ви плануєте підняття рівня підлоги на 3-7см, можна використовувати двожильний, або одножильний нагрівальний кабель. Товщина стяжки 3-7см забезпечить найкращу аккумуляцію тепла.

Електричну теплу підлогу на основі нагрівального мата можна встановити навіть на етапі косметичного ремонту. Мат (4мм) розкладаємо на прогрунтовану чорнову стяжку, або стару плитку, в шар клею для плитки (1см) і одразу укладаємо будь-яку плитку, що сподобалась. При цьому Вам не потрібно піднімати рівень підлоги заради встановлення теплої підлоги..

Міф 5: Теплу підлогу можна встановлювати лише під плитку.

Плитка, найчастіше використовується в ванних кімнатах, коридорах, або кухнях. Але як бути з кімнатами, в яких ламінат, або паркетне покриття? Особливо з дитячими, так як переохолодження дитини може стати причиною частих застудних захворювань.

На нагрівальний кабель, залитий шаром стяжки, можна укладати як плитку, так і інші види підлогових покриттів (паркет, ламінат та інші), що рекомендовані виробником для використання з теплими підлогами.

Але є, також, теплі підлоги, розроблені спеціально для встановлення під паркет, ламінат, лінолеум та інші плаваючі покриття. Це нагрівальна плівка. Для її встановлення Вам не знадобиться облаштування стяжки, плівка укладається безпосередньо під фінішне покриття (купити плівку можна тут).

Міф 6: Складна установка теплих підлог.

Встановити теплу підлогу с легкістю зможе і чоловік, і жінка.

Монтаж можна провести як на етапі здачі будинку в експлуатацію, так і на етапі косметичного ремонту.

Його Ви можете доручити фахівцям або провести самостійно. Для цього не потрібні спеціальні умови або вміння.

Якщо Ви плануєте підняття рівня підлоги, оберіть двожильний, або одножильний кабель. За допомогою монтажної стрічки на відведеній під обігрів площі закріпіть кабель, датчик в гофрі заведіть між витками кабеля і заливайте стяжку, як планували. Наприкінці ремонту, регулятор встановіть в звичайний підрозетник і підключіть до нього датчик, кабель, живлення.

Якщо Ви робите косметичний ремонт і заливати стяжку не плануєте взагалі, можна встановити нагрівальний мат (пластикова сітка, на якій вже розкладений тонкий нагрівальний кабель). Його не потрібно нічим прикріпляти до основи, достатньо просто розкласти на поверхні підлоги, встановити датчик і можна одразу укладати плитку.

Встановлення нагрівальної плівки ще простіше. На підложку розстилаємо плівку, виконуємо просте підключення і можемо укладати фінішне покриття. Підключення регулятора, таке ж як у попередніх випадках.

Встановлення теплих підлог в найменших подробицях поетапно розписане в інструкції, яку Вы отримаєте при покупці.

Рекомендуємо, перед покупкою, або встановленням теплої підлоги, зателефонувати нам - ми з радістю дамо відповідь на ваші питання. Тел.: (044) 503-06-06.

(Продовження в наступній статті)