Міфи про електричні теплі підлоги. Частина третя

Шановні гості нашого сайту, пропонуємо Вам ознайомитися з третьою, заключною, частиною із циклу статей на тему «Міфи про електричні теплі підлоги». Перша частина і друга частина були розміщені на нашому сайті раніше, в розділі «Новини».

Міф 7: Тепла підлога може вдарити струмом.

Електрична тепла підлога абсолютно безпечна. Нагрівальні кабелі — слабострумові, знаходяться під шаром стяжки і плиткою, обов’язково мають захисний екран та ізоляцію, стійку до термічних і механічних впливів, до агресивного середовища, тощо. Тому, розлита на підлогу вода не може стати причиною удару струмом, а при пробої нагрівального кабелю, він просто перестане працювати.

Міф 8: Тепла підлога не потрібна, якщо є інша система обігріву.

Теплі підлоги дуже ефективні в якості додаткового обігріву, особливо в міжсезоння, коли центральне опалення ще не ввімкнули, чи вже вимкнули, а в квартирі холодно. Саме в такий час і можна оцінити всі переваги теплої підлоги. У Вас вдома буде тепло завжди, незалежно від опалювального сезону і погодних умов.

Міф 9: Зовнішній обігрів — це занадто дорого та складно.

Електричні кабелі зовнішнього обігріву використовують для встановлення систем сніготанення під’їзних шляхів, сходів та відкритих ділянок, а також, для антикригових систем даху.

При облаштуванні системи сніготанення, нагрівальний кабель можна монтувати в шар асфальту, під тротуарну плитку та інші зовнішні покриття. Для встановлення антикригової системи даху, кабель необхідно розкласти в жолоби, водостічні труби, при необхідності, по краю даху та закріпити за допомогою спеціальних кріплень, цілісність матеріалів даху при цьому не порушується. Для обох систем передбачено автоматичне управління: обігрів буде вмикатися лише при наявності снігу і льоду. На протязі всього іншого часу системи обігріву будуть вимкнені і платити за їх використання не доведеться. А от ваш двір завжди буде безпечним, не буде ризику травмування через неприбраний сніг, або лід. Вам не доведеться платити за ремонт даху і водостічних труб після зими.

Міф 10: Пожежонебезпека теплих підлог.

Багатьох людей лякає пожежонебезпека теплих підлог через незвичну електричну установку. Але фахівцям зрозуміло, що пожежонебезпека електричних кабельних систем не вище, ніж у прихованої електропроводки, до використання якої усі давно звикли. Як і при монтажу проводки, головне, це правильна укладка, підключення та вибір матеріалів, у чому наші фахівці завжди готові Вам допомогти.

Сподіваємося, нам вдалося розвіяти усі ваші сумніви з приводу того, чи варто встановлювати у себе електричну теплу підлогу. Якщо ж у Вас залишилися питання, ми з радістю відповімо на них.