Що зменшить наші рахунки за енергоносії?

Де б ми не жили, в квартирі багатоповерхівки, або у власному будинку, наше житло, як і будь-яке інше приміщення, втрачає тепло. И чим нижча температура повітря навколишнього середовища, тим більше його ми втрачаємо через щілини у вікнах, двері, підвали, підлогу, дах, перекриття. А заплатити за нього все одно доведеться, и чим більші наші тепловтрати, тим вища сума в наших рахунках за енергоносії. Суттєво скоротити витрати на опалення допоможе встановлення теплоізоляції в вашій квартирі, або в приватному будинку.

Якщо Ви живете в квартирі, і при цьому, под нею, через стіну і над нею знаходяться теплі заселені помешкання, то утеплювати Вам необхідно тільки стіни, що виходять на вулицю, двері та вікна. Із будинку ж в холодні дні тепло виходить у всіх напрямках.

Відповідно, утеплювати необхідно дах, стіни, підлогу, вікна та двері.

Так скільки ж тепла ми втрачаємо в холодний період року через різні частини нашого помешкання? Дати однозначну відповідь, на жаль, не вдасться. Це залежить від розміщення, використаних при будівництві матеріалів, для багатоквартирних будинків важливий, також, поверх, кутова квартира, чи знаходиться всередині будинку. Давайте візьмемо для прикладу стандартний будинок. Його тепловтрати через стіни складають біля 30-40%, через дах — приблизно 25%, через вікна та двері — 20%, через підлогу ми втрачаємо біля 10% тепла. Також, значні тепловтрати відбуваються через надмірну вентиляцію приміщення і протяги — часті атребути наших вікон і дверей.

Встановлення якісної теплоізоляції житла — це найкраще рішення, що допоможе Вам не лише зробити перебування в будинку або квартирі комфортним, не пропускаючи всередину зимовий холод та літню спеку, але значно щомісячні витрати на енергоносії, незалежно від того, який вид опалення Ви використовуєте.