Форум «Енергоефективна столиця»

У середу, 21.09.2016 в приміщенні Київської міської адміністрації за адресою вул. Хрещатик, 36 пройшов перший в Україні муніципальний форум на тему енергозбереження «Енергоефективна столиця».

В рамках заходу обговорювалися питання зменшення витрат на енергоресурси в будинках Києва, основних програм, які доступні сьогодні в столиці, і енергоефективних технологій, які існують в Україні.

Наша компанія підтримала ініціативу міської адміністрації і взяла участь в енергетичному форумі.

На експозиції були представлені кращі зразки продукції, надані консультації зацікавленим представникам ОСББ та міської адміністрації.

2 основні програми від ТОВ Розумний Дім:

  1. «Електропік» - можливість теплоакумулюючого електроопалення (накопичити тепло в стягуванні при використанні «теплої підлоги» за нічним тарифом - 50% вартості електроенергії і використовувати його протягом дня).
  2. «Травма - STOP» - обігрів дахів та водостоків від бурульок (захист людей від травматизму та фасадів від руйнування) і обігрів сходинок перед входом в громадські і адміністративні будівлі.

Ініціативи нашої компанії з інтересом сприйняті відвідувачами форуму, тим більше, що теплоакумулююче електроопалення - гарна альтернатива газовому, а обігрів дахів та водостоків обов'язковий до застосування згідно ДБН В.2.5-64 діє до: 2012 п. 22.1.2 (системи сніготанення).