Нагрівальні кабелі Nexans: комфортний підігрів підлоги і не тільки…

Вже майже 90 років жителі Європи використовують кабелі Nexans для різних завдань.

В першу чергу, звичайно, в ванних кімнатах, щоб створити комфортну для босих ніг теплу підлогу. В останні роки тепла підлога все частіше застосовується і в інших приміщеннях. Причиною чого є ряд практичних переваг, що забезпечуються нагрівальним кабелем в доповнення до комфорту.

Головні переваги систем підігріву підлоги в тому, що вони не займають місця, при роботі не створюють ні шуму, ні запахів. Не потребують обслуговування. 

Крім того, нагрівальний кабель монтується легко і з невисокими затратами, у порівнянні з альтернативними системами опалення. А термін його служби — більше 50 років — приблизно дорівнює ресурсу інших інженерних систем будинку, або перевищує його.

Нагрівальний кабель енергоефективний: температуру в приміщенні можна понизити приблизно на 2С°, у порівнянні з приміщенням, що опалюється локальними джерелами тепла (радіатор, інфрачервона панель та інші), без втрати в тепловому комфорті.

Досягти додаткової енергоефективності можна за допомогою інтелектуальних систем управління, які регулюють температуру в залежності від теплових потреб приміщення. 

Але все ж, нагрівальні кабелі мають й інші сфери застосування, а саме сніготанення та антикригові системи. В яких вони не лише роблять життя комфортнішим, але й забезпечують безпеку людей та матеріальних активів.

Системи сніготанення можуть застосовуватися як на дахах, в особливості пласких, так і на відкритих площах — для розтоплення снігу на під’їзних шляхах, тротуарах, або сходах. Для цієї мети найчастіше використовуються резистивні нагрівальні кабелі. В системах сніготанення кабель встановлюється в бетон, асфальт, під тротуарну плитку.

Один із видів антикригових систем встановлюється з метою, щоб вода, що стікає з даху, не замерзала при потраплянні в водостічний жолоб. Якщо вода замерзає, в жолобі можуть накопичуватися лід і утворюватися бурульки, які падають в незручний час (можливо, разом з самим жолобом). При невдалому збігові обставин це може призвести до травмування людей.

Захист від обмерзання, також, може включати в себе захист водопровідних і каналізаційних труб. Тріщини, що виникають в водопровідних трубах внаслідок замерзання, бувають причиною високих витрат на ремонти, а замерзання труби в системі пожежогасіння може обернутися катастрофою, у випадку пожежі. В таких системах використовуються як саморегулюючі, так і резистивні нагрівальні кабелі.

Ефективний контроль температури дуже важливий як для зниження енергоспоживання, так і для захисту кабелів від пошкоджень, що викликані перегріванням. Система контролю буде корисна не лише для економії енергії, але й для забезпечення максимального терміну служби кабелів.

Майже всі види нагрівальних кабелів Nexans оснащені прихованим безмуфтовим з’єднанням. Це означає, що з’єднання між проводом живлення і нагрівальним кабелем вмонтоване в конструкцію кабелю. Це максимально надійне і безпечне рішення, у порівнянні з іншими муфтовими з’єднаннями кабелів, що присутні на ринку.

Компанія Nexans Norway AS виготовляє нагрівальні кабелі в Норвегії і надає 20-річну гарантію на свою продукцію (5-річну на саморегулюючі та 12-річну на відрізні нагрівальні кабелі, в антикригових системах).

Обирайте нагрівальну продукцію від надійного, перевіреного виробника та насолоджуйтесь комфортом.