Інструкція «РД-ІВМ-01» по виготовленню нагрівальних контурів

Компанія ТОВ «Розумний Дім» пропонує Вашій увазі Інструкцію «РД-ІВМ-01» по виготовленню нагрівальних контурів (секцій), з використанням саморегульованих кабелів з оболонкою із поліолефіну, що знаходяться в асортименті компанії, термозбіжних трубок та «холодного» кабелю живлення.

Процес виготовлення нагрівального контуру, що викростоввувася в якості прикладу для інструкції, відбувався в умовах атестованої електротехнічній лабораторії. В якості необхідних матеріалів були використані:

  • нагрівальний саморегулюючий кабель з питомою потужністю 40 Вт/м при 10 С°, робочою температурою 65°С/85°С, з екрануючим обплетенням з мідних нікельованих жил та зовнішньою оболонкою з поліолефіну, довжиною 1 м, розрахований на підключення до напруги живлення 220 В, 50 Гц;
  • подовжуючий «холодний» кабель з мідними жилами типу H07RN-F 3G1.5;
  • комплект з'єднувального та кінцевого закладення, виробництва ТОВ «Розумний Дім».

За необхідності виготовлення нагрівальних контурів може бути виконане безпосередньо на об'єктах будівництва. В таких випадках деякі пункти інструкції можуть буди видозмінені відповідно до умов виготовлення контурів обігріву. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся за консультаціями до спеціалістів нашої компанії.