Енергоефективність: інтерв'ю з Андріем Вербицьким

Щоб витрачати менше на опалення, обов’язково жорстко економити? Чи можна просто оптимізувати споживання? 

На ці та інші питання відповів у ефірі програми “ДІловий Ранок” Андрій Вербицький — виконавчий директор компанії “Розумний Дім”, першокласний інженер, профі своєї справи. 

Тепла підлога вже давно перестала бути елементом розкоші і стала доступним способом покращити комфорт свого помешкання. Правильний підбір покриття, якісна термоізоляція та професійна установка системи теплої підлоги зекономить вам до 35% коштів в період опалення. 
Чому? Тому що платити лише за ту кількість енергії, яку ви спожили, і тільки тоді, коли вам вона необхідна, — це правильно, це сучасно і прогресивно. 

Щоб тепла підлога у вашому помешканні працювала максимально ефективно, обирайте лише сертифікований, оригінальний продукт. Придбавши підробку або “сірий” імпорт, ви, можливо, і зекономите невелику частину суми. Але залишитесь при цьому беззахисними перед несправностями  та аварійними ситуаціями, адже жоден недобросовісний продавець не буде чесно дотримуватися гарантійних зобов’язань. Зекономив тисячу гривень, ви можете “влетіти” на кілька десятків.

Обирайте виробників, яким можна довіряти. 
Довіряйте нам так, як ми довіряємо вам.
Nexans — розумні рішення для розумних людей!.