Компанія «Розумний Дім» долучилася до проведення конференції «Енергоефективність у малих містах. Виклики та рішення»

2-3  листопада в President Hotel проходила масштабна конференція,  на яку було запрошено керівників  низки міських адміністрацій, іноземних партнерів, спеціалістів з різних галузей. 


Серед доповідачів, які виступили перед аудиторією, був виконавчий директор нашої компанії Андрій Вербіцкий.

Андрій озвучив доповідь на тему «Практичні рекомендації для створення комфортного середовища в дитячих садках та школах. Системи обігріву та безпеки».

Презентація стосувалася дуже важливих та актуальних  питань, а саме – як за допомогою систем Nexans впровадити БЕЗПЕЧНИЙ обігрів в установах, де навчаються та перебувають діти.

Запропоновані рішення мали неабиякий успіх, тому після виступу Андрій довгий час відповідав на низку запитань від слухачів. 

Загалом, конференція була проведена на високому рівні. Серед присутніх - представники 20 міст України.  Відкривав захід партнер з Німеччини Роберт Кюнне, директор проекту «Енергоефективність у громадах II» . В якості модераторів виступили: радник голови Держенергоефективності  Олексій Корчміт; старший координатор проекту "Енергоефективність у громадах II" Володимир Перегудов тощо.