ТОВ "Розумний Дім" - спонсор Міжнародного конкурсу KYIV-ECO-HOMЕ

З 15 квітня по 21 серпня 2015 року проходив Міжнародний конкурс екологічного індивідуального будівництва KYIV-ECO-HOMЕ, одним зі спонсорів якого стала компанія ТОВ "Розумний Дім".

KYIV-ECO-HOMЕ — це відкритий конкурс по темі "екологічне будівництво", участь в якому прийняли архітектори, архітектурні бюро, інжинірингові компанії, інженери-експерти, фірми-постачальники будівельних матеріалів, конструкцій та інженерного устаткування, а також, дослідники й популяризатори екологічного житла.

В конкурсі оцінювались дослідно-конструкторські розробки, інженерні системи, житлові будинки. Основною вимогою й критерієм відбору конкурсних робіт було досягнення енергоефективності рішень і рівень зниження негативних впливів на внутрішньобудинкове та навколишнє середовище.

21 серпня 2015 року в "Будинку архітектора" м. Київ відбулася презентація представлених розробок, підведення підсумків та вручення Премії Конкурсу кращим роботам в номінаціях: "Екодім", "Огороджуючі конструкції", "Інженерні системи та альтернативні джерела енергії".

Ознайомившись з презентаціями найкращих робіт Конкурсу KYIV-ECO-HOMЕ, фахівці ТОВ "Розумній Дім" отримали інформацію про нові сучасні розробки в сфері екологічного будівництва, що дозволить нам бути ще ефективнішими в виконанні ваших замовлень.