Системи обігріву відкритих ділянок

обогрев дорожекНа території багатьох приватних будинків, підприємств, торгових центрів та стоянок дана проблема вже вирішена шляхом встановлення системи сніготанення. Їх власникам більше немає необхідності витрачати гроші та час на розчищення сніжних заметів, тоді як територія завжди очищена від льоду та снігу.

Система сніготанення складається з кабелю (28Вт/м) , монтажної стрічки для кріплення, регулятора, датчика вологи та температури.

Підігрів доріжок, сходинок, тротуарів та під’їзних шляхів. В більшості випадків, для встановлення даної системи, кабель монтується кроком 7,5см на бетонну, цементну або іншу вирівняну стяжку, закріпляється за допомогою монтажної стрічки. Над кабелем встановлюється фінішне покриття (асфальт з температурою не вище +160С°, плитка або інше).

Датчик вологи та температури встановлюється в зоні обігріву на одному рівні з фінішним покриттям та підключається до регулятора, що розміщений в шафі керування. Управління обігрівом здійснюється автоматично, система буде вмикатись лише при збігові погодних умов зі встановленими на регуляторі показниками , тобто, в суху погоду система не працюватиме. А буде автоматично вмикатись при необхідності розтопити сніг. Таким чином, Ви заощаджуєте електроенергію, отримуючи чудовий результат.

Обігрів грунту

На сьогоднішній день системи сніготанення ефективно використовуються, щоб забезпечити обігрів відкритих майданчиків (стадіонів, тенісних кортів, полів для гольфу), що робить їх використання менш залежним від погодних умов. Також, це хороша можливість для власників зимових садів та теплиць більш ефективно контролювати рівномірний обігрів по всій території, продовжити час для вирощування рослин та збору врожаю.

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати підігрів сходинок, доріжок, тротуарів, під’їзних шляхів та грунту, який буде максимально відповідати вашим потребам.