Nexans - винахідник нагрівального кабелю

Результатом використання такої унікальної конструкції стало НУЛЬОВИЙ кількість відмов муфт в роботі нагрівальних секцій Nexans.

ЄДИНИЙ завод з виробництва нагрівальних кабелів Nexans знаходиться в місті Лангус в Норвегії. Завод виробляє різні види нагрівальних кабелів, такі як TXLP 2R, Millimat, TXLP BLACK (DRUM) і другіе.cable inventor

Про якість та надійній роботі нагрівального кабелю Nexans каже історичний факт: в 1938 році в підлозі головного Кафедрального Собору столиці Норвегії в місті Осло, а також на прилеглій до цього собору площі, був встановлений нагрівальний кабель виробництва Nexans.

За весь час функціонування не було жодної відмови на цьому об'єкті.

У квітні 1999 року у зв'язку з проведенням в Кафедральному Соборі загальних реконструкційних робіт було прийнято рішення про заміну кабелю на новий, більш досконалий.

Віддалений кабель був спрямований у лабораторію на випробування. Результати досліджень показали, що вже відпрацював 60 років нагрівальний кабель старої модифікації може безперебійно функціонувати ще як мінімум 30 років.

На сьогоднішній день багато компаній-конкуренти намагаються копіювати унікальну технологію виробництва нагрівального кабелю, пропонуючи «такий же якісний» і дешевший продукт на ринку, створюючи тим самим високу конкуренцію.

Переконливо просимо Вас звертати увагу на виробників з підтвердженням надійності нагрівальних кабелів, таких як Nexans з 20-ти річною гарантією від виробника.

Ми закликаємо Вас до того, що придбання оригінального продукту, ввезеного в Україну ОФІЦІЙНО, гарантує безпеку і довговічність його використання, а посередників позбавляє від спілкування з контролюючими та правоохорони органами.