Система обігріву трубопроводу і резервуарів

6

Для чого використовуються обігрів труб

  1. Для запобігання пошкодження трубопроводу внаслідок замерзання рідини в системі і утворення корків.
  2. Для збереження відповідного стану рідини і правильного її функціонування.
  3. Для підтримання швидкості й сталості потоку транспортування продукту, що йде по трубі.
  4. Для запобігання утворення конденсату, корозії та іржі на трубах після зими.

Для захисту труб та водопроводів від замерзання використовується резистивний або саморегулюючий кабель. При використанні резистивного кабелю, необхідна обов’язкова установка терморегулятора з датчиком. Якщо ж ми використовуємо саморегулюючий кабель, то підключати регулятор не обов’язково (в залежності від технічних умов об’єкта).

нагрев резервуара Також, по даній системі встановлюється обігрів резервуарів. Оскільки, рідина в них, зазвичай, непроточна, в одному стані, в більшості випадків, необхідне підтримання зазначеної температури всередині. Даний ефект досягається через рівномірний розподіл тепла системою обігріву. Дане обладнання часто використовується в нафтовій промисловості (промисловий обігрів), в сільському господарстві та харчовій промисловості.

Розраховується довжина та потужність кабелю для обігріву виходячи з довжини, діаметра, матеріалу труби (резервуара, водопроводу), розташування (на відкритому повітрі, в грунті, в приміщенні, в воді, в вибухонебезпечній зоні), та потреб замовника (захист від замерзання, нагрів, підтримання температури).

Маючи тривалий та успішний досвід роботи в даній сфері, наші фахівці в найкоротші терміни допоможуть Вам підібрати варіант обігріву, що максимально відповідатиме вашим побажанням.