Система обігріву для кінотеатру «Жовтень»

Оновлений кінотеатр, що пережив пожежу рік тому під час кінофестивалю «Молодість», урочисто відкрив мер Києва Віталій Кличко. У перший день роботи гостей пригощали безкоштовним попкорном і показували фільми.

Тепер «Жовтень» перетворився на сучасний кінокомплекс з двома великими кінотеатрами на 414 і 198 місць і чотирма відеозалами. Також обладнали конференц-зал, затишні кафе і гардероб.

Під час реставрації в кінотеатрі посилили фундамент і несучі конструкції, зробили новий дах, замінили внутрішні інженерні системи, встановили обладнання, що дозволяє дивитися фільми в 3D, і впорядкували територію навколо кінотеатру. Крім того, на вході змонтували пандус, а в самому кінотеатрі зробили санвузли для людей з обмеженими можливостями. Загальна вартість реконструкції склала близько 53 мільйонів гривень, з них 41 млн виділила міська влада.

Компанія ТОВ «Розумний Дім» взяла активну участь у реставрації, нами був виконаний комплекс робіт від проектування, наданого на безоплатних правах за погодженням з директором кінотеатру Людмили Горделадзе, до пуско-наладки, кабельного обігріву системи зливової каналізації багаторівневої покрівлі кінотеатру. Потужність системи обігріву склала Рном=26,8 кВт, загальна довжина нагрівального кабелю спеціальної конструкції «ProfiTherm», нашого вітчизняного виробництва, склала L=1165 м, управління побудоване на базі контролерів «ETO2-4550», зовнішніх датчиків температури повітря «ETF-744/99» і датчиків для водостоків «ETOR-55», виробництва «OJ Electronics», Данія. Виконання цього проекту ще раз доводить високий професійний рівень співробітників компанії «Розумний Дім», який цінується не тільки партнерами компанії, але і державною владою.