Тепла підлога з електричним підігрівом

Система «Тепла підлога» не займає корисну площу приміщення, як громіздкі опалювальні пристрої. Тепло рівномірно розподіляється по всьому приміщенню, створюючи комфортну для людини температуру. Більш того, Вам ніколи не доведеться стирати з різних частин системи пил, і Ви зможете використовувати весь вільний простір кімнати за своїм бажанням. Встановлення електронного термостата дозволяє задати необхідний температурний режим і регулює споживання електроенергії, зводячи його до мінімуму.

Нагрівальні кабелі Nexans завжди відрізнялися високою якістю, безпекою і надійністю. Такі розробки, як двожильний кабель, прихована з’єднувальна муфта і вдосконалений екран (суцільна алюмінієва трубка по всій довжині кабелю) в кабельних системах Nexans дозволили нам крокувати в ногу з часом, значно понизивши ризик виходу кабелю зі строю.

Вся продукція розробляється і тестується відповідно до таких міжнародних стандартів, як МЕК і CENELEC, в той же самий час відповідаючи вимогам європейських стандартів на кабель середньої напруги.
Продукція також сертифікована відповідно до стандартів якості ISO 9001 і захисту довкілля ISO 14001 і EMAS. Гарантійний термін служби продукції компанії Nexans складає 20 років.