Новинка!!! Система обігріву для дзеркал Profitherm Mirror, від компанії «Розумний Дім»!!!

Компанія «Розумний Дім» представляє новинку — систему обігріву для дзеркал ТМ Profitherm Mirror, на основі нагрівальної плівки.

Якщо Ви хочете, щоб дзеркало в ванній кімнаті завжди було сухим, його не потрібно було весь час витирати і щоб воно взагалі не запотівало, то комплект Profitherm Mirror саме для Вас.

Він призначений для підігріву поверхні дзеркала, що призводить до видалення вологи з його поверхні в ванних кімнатах та інших приміщеннях з підвищеними температурою та вологістю.

Комплект простий в установці і розрахований на обігрів поверхні дзеркала площею 0,25 м2 (50х50 см). Потужність всієї системи складає лише 55 Вт, а термін дії гарантії — 5 років.

Нагрівальну плівку можна підключити до системи освітлення самого приміщення, де встановлене дзеркало, - і Вам не доведеться вмикати обігрів, заходячи в кімнату. Або, за бажанням, Ви можете управляти системою обігріву за допомогою терморегулятора (не входить до даного комплекту).

Все, що Вам потрібно для встановлення обігріву дзеркала вже входить в комплект Profitherm Mirror.

Купити комплект обігріву для дзеркал Profitherm Mirror Ви можете на нашому сайті rdmarket.com.ua, через онлайн-замовлення, або за телефонами (067) 500-93-65, (044) 503-06-06.

Чекаємо на ваші замовлення:-)