Програмовані терморегулятори допоможуть економити на обігріві!!!

З 1 вересня в Україні почався четвертий етап підвищення цін на електроенергію для населення. Платити доведеться кожного місяця в середньому на 25 % більше. Це при тому, що й попередні тарифи були достатньо високими.

Нові тарифи
Норма споживанняНовий тариф за 100 кВт, грн
Для населення, що споживає до 100кВт/год (до 150кВт в сільській місцевості), в том числі, для мешканців будинків, устаткованих кухонними електроплитами.71,4
Для населення, яке споживає в місяць від 100 до 600кВт/год електроенергії.129
Для населення, що споживає більше 600кВт/год електроенергії протягом місяця.163,8
Тариф для багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей з прийомними дітьми, незалежно від об’єму споживання електроенергії.71,4

Підвищення тарифів, особливо перед опалювальним сезоном, змушує ще раз задуматися: як можна економити на обігріві?

В першу чергу, необхідно утеплити стіни, двері, вікна, підлогу та дах будинку, якщо Ви цього ще не зробили. Утеплення приміщення допомагає економити до 30% тепла.

Якщо Ви використовуєте в якості основного, або додаткового обігріву теплу підлогу – програмовані терморегулятори із лінійки OJ Electronics, виробництва Данії, допоможуть економити до 40% витрат на опалення.

Кожен регулятор даної лінійки допоможе точно управляти обігрівом в кожній кімнаті окремо, в залежності від необхідності та часу вашого в ній перебування. Для створення оптимального теплового комфорту з мінімальними енергозатратами, терморегулятори управляють Вашою системою обігріву, вмикаючи її в визначені проміжки часу в різні дні тижня. Можна встановити 4 режими (події) на кожен день з різною температурою. 

Всі програмовані регулятори OJ Electronics мають адаптивну функцію, за допомогою якої терморегулятори самостійно визначають, коли нагрів повинен бути ввімкнений, щоб комфортна температура була досягнута в заданий час.

Флагман OJ Electronics, сенсорний терморегулятор OCD5-1999, має додаткові функції для економії:

  • Функція «Використання енергії» виводить на монітор регулятора інформацію про кількість спожитої енергії за встановлені Вами періоди (7 днів, місяць, або рік) і число годин роботи системи протягом години/дня/місяця. Дана інформація дозволить Вам контролювати використання електроенергії вашою системою обігріву.
  • Опція «Тариф на енергію» автоматично розраховує та виводить на монітор регулятора суму до оплати за обігрів, в залежності від введених Вами цін на електроенергію та кількістю спожитої електроенергії за кожний окремий період.
  • Функция Eco автоматично знижує споживання енергії, коли немає необхідності в обігріві приміщення.

Особливо актуальним буде встановлення програмованого терморегулятора від OJ Electronics, OCD5-1999, в поєднанні з двоконтурним лічильником, якщо Ви використовуєте теплу підлогу для основного, або додаткового опалення приміщень. Основний обігрів можна запрограмувати на нічний час, і економити 50% від використаної на обігрів електроенергії. При цьому, програмований терморегулятор дозволить встановити меншу інтенсивність обігріву в теплих кімнатах і в кімнатах, якими Ви рідко користуєтесь.

Підведемо підсумки. Щоб зменшити ваші рахунки за електроенергію і продовжувати отримувати максимальний комфорт:

  • утепліть помешкання;
  • встановіть двотарифний лічильник на електроенергію;
  • і не забудьте про теплу підлогу з програмованими терморегуляторами від OJ Electronics для кожної кімнати.

Звертайтеся до нас за телефонами (067) 500-93-65, (044) 503-06-06, або присилайте ваші запитання на пошту [email protected], і наші фахівці обов’язково допоможуть Вам підібрати оптимальний обігрів і визначитися з вибором моделі терморегулятора.

Нехай у вашому домі завжди буде тепло, незалежно від погоди.