Компанія «Розумний Дім» в черговий раз візьме участь у виставці elcomUkraine 2017

Виставка відбудеться 11 - 14 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул.Салютна 2Б). Запрошуємо наших клієнтів і партнерів відвідати стенд компанії «Розумний Дім - найближчі входи G і H. На протязі двадцяти років виставка має репутацію одного з найбільш масштабних форумів в Україні з енергетичного сектору, електроелектроніки, світлотехніки, промислової автоматизації.

«Розумний Дім» планує демонстрацію демо-стійки з основною продукцією: системи «тепла підлога» від світового лідера кабельного електрообігріву ТМ NEXANS і продукція власних торгових марок; антикригові системи та сніготанення, системи захисту від протікання води «Аквасторож», системи блискавкозахисту та заземлення. Також на виставці буде презентована новинка цього року - механічний терморегулятор Nexans N-Comfort, що надійшов до України в середині березня. 

Кому радимо відвідати наш стенд

Якщо ви замислюєтеся про теплу підлогу у свому будинку, або є сумніви щодо системи, на якому повинен зупинитися ваш вибір і її енергоефективність - консультанти допоможуть розібратися. Можна буде розглянути термостати, зрозуміти різницю, з'ясувати нюанси підключення і споживання.

Менеджери компанії «Розумний Дім» з відділу промислового обігріву забезпечать інформацією представників бізнесу і державних структур. Виходячи з нашої практики, саме на виставках зав'язуються довгострокові ділові відносини.

І, нарешті, дуже плідним може бути діалог з фахівцями з енергоефективних програм. Якраз час задуматися про економію електроенергії!

Чекаємо вас з 11 по 14 квітня 2017 року на вул.Салютна 2Б в Києві!

Подробиці запитуйте в call-центрі за телефоном (044) 503-06-06