Компанія «Розумний Дім» взяла участь в VIII Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі

1-2 листопада в НСК «Олімпійський» в м. Київ значною подією поточного року став VIII Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Енергоефективність та відновлювальна енергетика», організатором якого виступило Держенергоефективності України. Серед запрошених - фахівці галузі, керівники міст і селищ, районних адміністрацій, іноземні делегації. Обговорювалися основні напрямки підвищення енергоефективності, були презентовані нові і перевірені часом технології.


ТОВ «Розумний Дім» - лідер в сфері електричних кабельних систем опалення. Саме цей напрямок на форумі було презентовано в якості основного - опалення по "нічному тарифу» - 50% вартості електроенергії. В експлуатації така система в рази дешевше традиційних. «Нічний тариф» на електроенергію підтримується і стимулюється державою.

Консультантами компанії «Розумний Дім» була представлена антикригова cистема - захист дахів і водостоків від бурульок, кабельний обігрів сходинок і пандусів перед входом у будівлі. Адже саме зараз, з настанням холодів, як ніколи актуальний обігрів від замерзання труб води і каналізації.

Довідка

ТОВ «Розумний Дім» - ексклюзивний постачальник нагрівального кабелю ТМ Nexans в Україні. Виробник продукції групи ТМ Profi (Profitherm, Profitherm / Eko, ProfithermSlims, ProfiSystem)

Веб-сайт – www.rdim.ua 

ТОВ «Розумний Дім» на Facebook- www.facebook.com/RazumniyDom

Компанія Nexans є світовим лідером в кабельній індустрії і володіє понад 100 заводами по всьому світу. На нагрівальні секції Nexans в системах «тепла підлога» діє 20 років повної гарантії.