Відбувся IV пленум правління НСАУ XVIII скликання

9 грудня 2016 року в Будинку архітектора в м. Київ відбувся пленум правління Національної спілки архітекторів України. Подія проводилася за підтримки компанії "Розумний Дім".


На пленумі обговорювалися актуальні проблеми діяльності архітекторів. Були розглянуті першочергові питання спілки архітекторів по виконанню наказу Мінрегіонбуду з делегування повноважень щодо проведення національної атестації архітекторів. В результаті обговорення - внесли зміни і доповнення до статуту архітекторів України.

На засіданні були присутні 80 архітекторів з усіх регіонів країни, здебільшого - керівні особи обласних організацій спілки архітекторів. Компанія «Розумний Дім», спонсор Національної спілки архітекторів, відвідала пленум з метою поспілкуватися з провідними фахівцями в галузі будівництва. Нашими спеціалістами були запропоновані ефективні рішення в сфері енергоефективного опалення з можливістю використання теплоакумуляції, як провідної системи, що дозволяє значно економити в період підвищень тарифів.


Також не залишилось без уваги нержавіюче заземлення торгової марки «Zuver». Архітектори були значно здивовані тим фактом, що при використанні природних струмовідводів – залізобетонних колон, використання контурного оцинкованого заземлення по периметру будівлі не має сенсу, оскільки в даному випадку арматура фундаменту становиться катодом, а оцинковані стержні анодом, а сам ґрунт виконує роль електроліту. Іншими словами, за три місяці експлуатації цинкове покриття руйнується. Як раз для таких випадків найбільш доцільно використовувати саме нержавіюче заземлення, тим самим забезпечуючи надійне заземлення на довгі роки.


Як завжди, спеціалісти компанії "Розумний Дім" змогли запропонувати розумне рішення – за розумні гроші!