Компанія «Розумний Дім» на IX Міжнародній спеціалізованій виставці

8-10 листопада 2016 року в Києві відбулася IX-я Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2016 ». Це вже друга тематична подія, в якому взяла участь наша компанія. Фахівці компанії «Розумний Дім» відзначили значний інтерес відвідувачів до обігріву будівель із застосуванням електрокабельного теплоакумулюючого опалення.


Особливо дана тематика цікавила керівників сільських районів і населених пунктів, які все частіше розглядають наші технології для опалення цілих селищ зі школами, садочками і лікарнями.


З настанням холодів знову стає актуальною тема обігріву дахів і водостоків від бурульок, кабельний обігрів труб каналізації і води. На виставковому стенді «Розумний Дім» цьому напрямку було приділено достатньо багато уваги - в рамках презентації антикригових систем і систем сніготанення, консультанти демонстрували сучасні електричні технології проти утворення криги і пояснювали їх переваги.


Довідка

ТОВ «Розумний Дім» - ексклюзивний постачальник нагрівального кабелю ТМ Nexans в Україні. Виробник продукції групи ТМ Profi (Profitherm, Profitherm / Eko, ProfithermSlims, ProfiSystem)

Веб-сайт – www.rdim.ua 

ТОВ «Розумний Дім» на Facebook- www.facebook.com/RazumniyDom

Компанія Nexans є світовим лідером в кабельній індустрії і володіє понад 100 заводами по всьому світу. На нагрівальні секції Nexans в системах «тепла підлога» діє 20 років повної гарантії.