Покрівельні антикригові системи

обігрів жолобів і водостоківКрім потенційної небезпеки для перехожих, наростання снігу та льоду може стати причиною руйнування конструкції даху та системи водостоку. Але встановивши якісну антикригову систему, яка забезпечить підігрів покрівлі, Ви назавжди забудете про ці проблеми.

Антикригові системи на основі нагрівальних кабелів ідеально підходять для запобігання наростання снігу та льоду на дахах, водостічних трубах та жолобах.

Стандартна антикригова система включає в себе нагрівальний кабель (23-30Вт/м), регулятор, датчики вологи та температури.

Підігрів водостічних труб та жолобів. Нагрівальний кабель встановлюється в жолоб та водостічні труби в дві нитки безперервною петлею. Щоб визначити необхідну довжину кабелю для обігріву водостічних труб та жолобів Вам необхідно їх спільну довжину помножити на два. Для кріплення кабелю в водостічних трубах використовується трос з алюмінієвими елементами кріплення, а в жолобах алюмінієві або пластикові кріплення.

Обігрів дахів. В залежності від кута нахилу та утеплення даху визначається необхідність встановлення на ньому антикригової системи. Найчастіше, є необхідність обігрівати лише край покрівлі шириною 30см. Кабель закріпляється за допомогою монтажної стрічки з кроком укладки 7,5см.

захист від бурульокУправління. Для економного використання електроенергії, встановлюємо автоматичну систему управління, з використанням датчиків вологи та температури з терморегулятором (діапазон температур -15/+10С°). Датчики встановлюються на даху або в жолоб, в тіні, та підключаються до термостата, розміщеного в шафі керування.

Обігрів жолобів, водостічних труб та дахів все частіше використовують в нашій країні та в світі. Встановлення антикригової системи вбереже нас від можливих травмувань спричинених падінням брил снігу та криги, також, захистить покрівлю та систему водостоків від пошкоджень.

Компанія "Розумний Дім" має великий досвід в проектуванні та монтажі антикригових систем. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором оптимального рішення.