Розумний Дім – учасник Громадської спілки «Українська Рада з зеленого (екологічного) будівництва» (UaGBC).

Українська Рада з Зеленого (екологічного) Будівництва була створена в 2012 році. Отримавши перший ступінь акредитації в WGBC ,  Рада має статус Prospective Member. В свою чергу, всесвітня Рада з Зеленого Будівництва (WGBC) була створена в 2002 р. і включає в себе 75 національних Рад в різних державах, які об'єднують близько 27000 організацій. 

Своє рішення приєднатися до спілки UaGBC «Розумний Дім» пояснює високою метою, яку та сповідує - координація зусиль з впровадження принципів «зеленого» будівництва на всіх рівнях: від прийняття відповідних законів і до реалізації проектів нерухомості.

«Української Рада об’єднала однодумців. Представники спілки мають значні можливості у пошуку партнерів для реалізації проектів нерухомості, і, разом з тим, підготувати власних фахівців по зеленому будівництву і зеленій сертифікації» - зазначив директор компанії «Розумний Дім» Вячеслав Ніконов. 

Чому діяльність Української Ради з Зеленого (екологічного) Будівництва важлива на території нашої держави? В першу чергу, організації, які добровільно входять  в цю громадську спілку, здійснюють діяльність у сфері будівництва та інших сферах діяльності з метою  розвитку та впровадження екологічних технологій.  Крім того впроваджується та розвивається  національна система стандартизації екологічного будівництва.  UaGBC активно проводять освітні програми та тренінги для представників різних напрямків архітектурно-будівельної індустрії, а також впроваджують освітні екологічні програми  для фахівців.