Компанія «Розумний Дім» прийняла участь в Українському форумі енергоефективності 2016

Компанія «Розумний Дім», в особі директора Вячеслава Ніконова та виконавчого директора Андрія Вербицького, прийняла участь в Українському форумі по енергоефективності 2016, під назвою «Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ».

Форум енергоефективності проходив 23 червня 2016 р. в НСК «Олімпійський» і проходив під патронатом Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України.

Захід відвідали: Прем’єр-міністр України - Володимир Гройсман, Віце-прем’єр профильного Міністерства - Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр - Павло Розенко.

Серед учасників заходу, також, керівники ТОП-100 українських і міжнародних компаній в сфері енергоефективності, українські виробники енегозберігаючої продукції, закордонні інвестори, представники міжнародних фінансових корпорацій, а також, посольств іноземних держав.

Форум енергоефективності повинен стати комунікаційною платформою для діалогу між владою, бізнесом, представниками ОСББ і домогосподарств.

Мета форуму — дати чіткі відповіді на питання про роботу Фонду енергоефективності, його цілі та завдання, необхідну законодавчу базу, потенціал впровадження, очікуваний політичний, соціальний та економічний ефект, фінансові інструменти, а також, продемонструвати конкретні технічні рішення по енергоефективних заходах в житловому секторі.

Участники Форуму дізналися, як буде працювати Фонд і як долучитися до цього процесу. Фінансову підтримку Фонду надають міжнародні організації США і Германії, а також, Міжнародний Банк.

Наша участь в таких форумах ще раз підтверджує, що ТОВ «Розумний Дім» крокує в ногу з часом. Найближчим часом нас чекає багато цікавого в сфері енергоефективності!