Виняткова надійність конструкції

Виняткова надійність конструкції - 1

- Безмуфтове з'єднання. Компанія Nexans (Нексанс) винайшла безмуфтове з'єднання і виробляє продукцію використовуючи цю технологію з 1989 року.

- Захисний екран у вигляді суцільної алюмінієвої трубки, використовуваний в нагрівальних секціях, забезпечує поліпшені механічні властивості кабелю.

Результатом використання такої унікальної конструкції стало нульове кількість відмов у роботі нагрівальних секцій Nexans.

У нагрівальних кабелях NEXANS, на відміну від кабелів інших фірм, місце з'єднання нагрівального елемента з "холодним" струмопідвідного кінцем виконано по безмуфтова технології, при якій нагрівальний провід і мідна жила "холодного" кінця утворюють єдиний нерозривний провідник, чим забезпечується цілісність оболонки кабелю, а отже і гарантована надійність в експлуатації. Результатом впровадження такої технології стало нульове кількість відмов нагрівального кабелю і відсутність зовнішньої сполучної муфти. Дана технологія розроблена і запатентована компанією Nexans. Місце на кабелі, де знаходиться це з'єднання, позначено маркуванням "SPLICE".

Виняткова надійність конструкції - 2Конструкція одножильного нагрівального кабелю TXLP / 1 та пристрій сполучної муфти SPLICE

Для нагрівальних кабелів NEXANS також є обов'язковою наявність суцільного металевого захисного екрану, виконаного у вигляді алюмінієвої трубки по всій довжині кабелю.

Застосування даних технологій забезпечує:

  • 100% захист від проникнення вологи;
  • Підвищений захист від локального перегріву;
  • Поліпшення механічних властивостей кабелю - міцність і стійкість до різних навантажень (наприклад, використання кабелю всередині водостічних труб висотою до 26 метрів без спеціальних підтримуючих пристосувань);
  • Захист від електромагнітного випромінювання.