X Міжнародна спеціалізована виставка Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2017

6-9 листопада в Києві проходитиме міжнародна виставка по актуальній на сьогодні тематиці - енергоефективності. Компанія «Розумний Дім» є стабільним учасником цього заходу, так як з року в рік спостерігається значний інтерес відвідувачів до питань економії, особливо при обігріві житла і будівель. На виставці наші консультанти готові доступно пояснити, як краще досягти економії до 40% на опаленні за допомогою кабельного теплоакумулюючого електричного обігріву.

Також очікується підвищений інтерес з боку керівників сільських районів і населених пунктів, оскільки наші технології дуже часто впроваджуються і успішно використовуються для опалення цілих селищ і об'єктів соціального значення: шкіл, дитячих садів і лікарень тощо. Це і обігрів, і захист від криги, бурульок і замерзання труб, захист від блискавок і заземлення, захист від потопів у будинку.

Запрошуємо всіх бажаючих і зацікавлених відвідати наш стенд (поблизу входу А, ряд 1) за адресою: Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр!

Наші консультанти будуть присутні на стенді з 9.00 - 18.00

Будемо раді бачити всіх!