ТОВ "Розумний Дім" – переможець конкурсу "Вибір року" 2015 з ТМ NEXANS!

З радістю повідомляємо Вам про наше чергове досягнення. 

21 листопада 2015 року у святковій атмосфері готелю InterСontinental Kyiv відбулася ХV Урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року», де Компания «Розумний Дім», третій рік поспіль, перемогла в номінації "Електрична тепла підлога року" з ТМ NEXANS!!!

Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» в Україні - це загальнонаціональний щорічний проект, що займається визначенням і подальшою популяризацією найбільш якісних та відомих товарів на українському ринку. Визначення переможця здійснюється шляхом проведення маркетингових досліджень компанією міжнародного рівня TNS, шляхом проведення опитувань споживачів. Результати перевіряються і підтверджуються відомим міжнародним аудитором - компанією Deloitte, що свідчить про об’єктивність і чистоту даних. В цьому році серед лауреатів, також, були ТМ SAMSUNG, TM Kärcher, Епіцентр і багато інших відомих брендів та компаній.

Ця перемога в черговий раз підтверджує, що нагрівальний кабель ТМ NEXANS відомий, користується найбільшим попитом і всесторонньою довірою в Україні!

Ми дякуємо Вам за вибір і довіру до нашого продукту!