Терморегуляторы OCC2-1999 OJ Electronics

Програмовані терморегулятори OCC2 - найкращий вибір для створення оптимального теплового комфорту з мінімальними енерговитратами. Терморегулятори управляють Вашою системою обігріву, включаючи її в певні проміжки часу в різні дні тижня. Існує можливість встановити 4 режими (події) на кожен день з різною температурою.

1299.00₴

Програмовані терморегулятори OCC2 и OCD2- найкращий вибір для створення оптимального теплового комфорту з мінімальними енерговитратами. Терморегулятори управляють Вашою системою обігріву, включаючи її в певні проміжки часу в різні дні тижня. Існує можливість встановити 4 режими (події) на кожен день з різною температурою.

Похилий цифровий дисплей з підсвічуванням робить зручним зчитування інформації. Вмикання і вимикання терморегулятора відбувається за допомогою кнопки-вимикача. При першому включенні необхідно виставити тільки час і день тижня. Терморегулятор поставляється із заводськими установками програм, які підходять для більшості об'єктів.

Заводські настройки проміжків часу і температур можуть бути змінені в залежності від потреб. Існує можливість вибрати наступні програми:

 • 4 режими на 5 днів і 2 режими на 6-7 дні,,
 • 4 режими на 6 днів і 2 режими на 7 день,
 • 4 режими на 7 днів.

Повернення до заводських установок відбувається шляхом натискання гострим предметом в отвір з маркуванням R.

За допомогою опції «ручне управління» задані програми можуть бути легко скасовані, а терморегулятор переведений в режим тривалої підтримки однієї температури. Це особливо зручно під час свят або відпустки, коли Вам потрібно знизити температуру, тому що в приміщенні тривалий час нікого не буде. Для повернення до заданих програмування досить натиснути кнопку «ОК».

ОСС2 і OСD2 мають адаптивну функцію, за допомогою якої терморегулятор самостійно вираховує, коли нагрів повинен бути включений, щоб комфортна температура була досягнута в заданий час. У заводських установках дана функція не активовано, тобто терморегулятор включить обігрів у встановлений час. Адаптивну функцію можна легко активувати за допомогою «Керівництва з програмування».

У разі відключення живлення терморегулятора від мережі на час більше 50 годин, терморегулятор повернеться до заводських установок програм і необхідно знову буде ввести час і день тижня. Всі установки і поточний час будуть збережені у випадку відключення системи обігріву за допомогою клавіші-вимикача на терморегулятор..

Функція моніторингу споживання електроенергії дозволяє відслідковувати енерговитрати.

Допускається установка терморегуляторів в ванних кімнатах та інших приміщеннях з підвищеною вологістю.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ТЕРМОРЕГУЛЯТОРУ OJ MICROLINE OCC2-1999

OCD2-1999 можна змінити в OCC2-1991 або OCC2-1999, використовуючи «Керівництво з програмування», вибравши активні датчики (повітря, підлоги)

 • датчики: повітря (вбудований);
 • навантаження: 16А / 3500 Вт;
 • занурений монтаж;
 • напруга: 220 В 50 Гц;
 • діапазон температур: +5 .... + 40 ° С;
 • ступінь захисту: ІР21;
 • розмір (Д х Ш х В): 80х80х48;
 • гарантія 5 років

Серія для дизайнерських рішень.

Для задоволення дизайнерських рішень пропонуємо розширену серію програмованих терморегуляторів OCC2 / OCD2. Прямокутна рамка змінює класичний дизайн на більш сучасний. Крім стандартного білого кольору, доступні вишукані кольори - металік (B5) і антрацит (D6).