"Жінка в Nexans" — програма розвитку лідерства серед жінок

Програму міжнародного розвитку жіночого лідерства Woman in Nexans (WiN) запровадили усього рік тому, у 2018-му. Її мета — створити світову корпоративну спільноту, яка підтримувала б професійний та кар'єрний розвиток жінок на різних посадах. WiN допомагає співробітницям у 5 регіонах та 27 країнах ділитися досвідом, підвищувати кваліфікацію та комфортно відчувати себе в компанії.

Заохочувати прагнення та цілі, робити внесок в усебічний ровиток співробітників та забезпечувати повну підтримку завдяки місцевим керманичам — таких шлях обрала Nexans у сприянні соціальній та гендерній рівності своїх колег на всіх підприємствах. Моливість обмінюватися ідеями та мотивувати один одного суттєво впливає на розбудову корпоративних цілей. Особливо це відчутно в країнах з низьким індексом соціального розвитку. 

Пограма об'єднала жінок різних культур, цінностей та професій. З 2018 року багато помічниць пройшли шлях до керівниць відділів та департаментів, відвідали курси перекваліфікації та поділилися історіями свого успіху. І хочу кожна історія по-своєму унікальна, об'єднує їх одне бажання —  залишатися хорошою дружиною та матір'ю, проводити час из друзями та розвиватися не лише як професіонал, а і як особистість. 

"Як жінки, ми повинні підвищувати цінність усього, що робимо, і саме це допоможе нам залишити слід," — Марія Елеонора Руіс, лідер WiN в Перу.